Safari

Private safari, czyli ekskluzywna Afryka i Indie!

Aby uczestniczyć w prawdziwym safari, spotkać się oko w oko z dzikimi zwierzętami w środku buszu, nie w rezerwacie pokazowym i bez tłumu turystów dookoła nas, można wybrać się jedynie do kilku krajów na Czarnym Lądzie lub do kraju, który z safari nie słynie, a jednak ma potencjał, by uczynić z tego ważny punkt swojego naturalnego dziedzictwa, do Indii.
Celem safari jest oczywiście zobaczenie – i sfotografowanie – ogromnego bogactwa dzikiej przyrody. Proponujemy  Państwu różne formy safari : pieszo, rowerem, konno, balonem, na słoniu czy tradycyjnie  na czterech kołach – siedząc w jeepie lub w minibusie. Ponadto różne wrażenia zapewnia wyjazd na safari rano, po południu albo wieczorem. W naszych programach znajdą Państwo najlepsze Parki Narodowe i Prywatne Rezerwaty Namibii, Botswany, RPA, Tanzanii, Kenii czy Indii.

Ale pełne przeżyć dni na safari w parkach narodowych to nie wszystko, dlatego warto połączyć je z relaksem i odpoczynkiem na ciągnących się kilometrami plażach wybrzeża Oceanu Indyjskiego lub na degustacji wina w licznych południowo-afrykańskich winnicach.