Panama

Panama to nie tylko słynny spektakl statków powoli sunących przez Kanał Panamski, który można obserwować z miejsca zwanego Milaflores. Panama to przede wszystkim parki narodowe, ukryte w głębinach tropikalnej dżungli, wyżynne i górzyste tereny pokrywające połowę powierzchni kraju oraz piękne wyspy, rozrzucone na turkusowych wodach Morza Karaibskiego.
Mieszkańcy kraju wierzą, że słowo Panama oznacza „obfitość ryb, drzew oraz motyli”. To jednak tylko namiastka prawdy o tym małym, ale jakże uroczym kraju. Ile wulkanów, ile wysp, ile zabytków architektonicznych w Panamie, tyle powodów, żeby tu przyjechać, zachwycić się i wracać, bowiem kraj jest owszem niewielki, ale jego bogactwo przyrodnicze i kulturalne niezmierzone.

Aby poznać ten ciekawy kraj proponujemy programy objazdowe lub połączone z wypoczynkiem indywidualnie dostosowane do Państw oczekiwań, stworzone na bazie prywatnych transferów i serwisu na wysokim poziomie. Terminy wyjazdu, jego długość, ilość uczestników i program jest dowolny według Państwa życzenia. Wyjazd do Panamy można połączyć z Kostaryką.

W celu przygotowania odpowiedniego programu prosimy o kontakt nr.tel.+4822 633-77-79

WYBIERZ CEL TWOJEGO WYJAZDU

Esencja Panamy

Panama

Panama to nie tylko słynny Kanał Panamski, ale przede wszystkim niezwykla przyroda. To tu znajdziemy soczyście zielone lasy tropikalne, bogactwo fauny z leniwcami, jaguarami, tukanami i wg nas najpiekniejszym ptakiem świata – kwezalem herbowym. To także nieliczny kraj na świecie, który może zaoferować podczas któtkiego pobytu wypoczynek nad dwoma Oceanami – Spokojnym i Atlantyckim. Nas urzekły jeszcze niesamowite niewielkie hoteliki ukryte w gąszczu egotycznych roślin. …

INFORMACJE O KRAJU

Kiedy jechać
XI-IV
Język
hiszpański
Wiza
ruch bezwizowy
Waluta
dolar amerykański (USD)
Zdrowie
Brak obowiązkowych szczepień. Szczepienia zalecene: błonica, tężec, dur brzuszny, wirusowe zapalenie wątroby A i B, żółta febra. W przypadku szczepień zalecanych prosimy o kontakt z najbliższą stacją epidemiologiczną. Zagrożenie malarią istnieje w rejonach przygranicznych z Kostaryką i Kolumbią oraz na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Zalecana profilaktyka antymalaryczna. Info Covid 19: zaszczepieni - nie ma wymogu testu, niezaszczepieni test PCR lub antygenowy (72h) h.
Elektryczność
gniazdka amerykańskie
Czas
minus 6h
Pogoda w Panamie

Panama to nie tylko słynny spektakl statków powoli sunących przez Kanał Panamski, który można obserwować z miejsca zwanego Milaflores. Panama to przede wszystkim parki narodowe, ukryte w głębinach tropikalnej dżungli, wyżynne i górzyste tereny pokrywające połowę powierzchni kraju oraz piękne wyspy, rozrzucone na turkusowych wodach Morza Karaibskiego. Aby poznać ten ciekawy kraj proponujemy programy objazdowe lub połączone z wypoczynkiem indywidualnie dostosowane do Państw oczekiwań, stworzone na bazie prywatnych transferów i serwisu na wysokim poziomie. Terminy wyjazdu, jego długość, ilość uczestników i program jest dowolny według Państwa życzenia. Wyjazd do Panamy można połączyć z Kostaryką.