MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży New Poland Sp. z o o.

Dane osobowe przekazują nam Państwo dobrowolnie, będą one przetwarzane wyłącznie w celu przygotowania ofert dla Państwa, rozliczeń księgowych, oraz przesyłania Państwu ofert specjalnych w formie newslettera.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich modyfikacji oraz ich usunięcie w każdej chwili.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie poświęconej naszej polityce prywatności.

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Dlaczego pytamy?
  Znając wybrany przez Państwa kierunek możemy rozpocząć planowanie Państwa wyjazdu. Jeśli nie dokonali jeszcze Państwo wyboru, prosimy pozostawić to pole puste. W tym ostatnim przypadku prosimy o informację o Państwa zainteresowaniach i oczekiwaniach w polu „Dodatkowe uwagi lub pytania”, co ułatwi nam przygotowanie oferty.

  Dlaczego to ma znaczenie?
  Wiele kierunków lepiej jest odwiedzić w określonych porach roku, głównie ze względu na warunki klimatyczne. Znajomość planowanego okresu podróży pozwoli nam wyselekcjonować dla Państwa kierunki zapewniające najlepszy wypoczynek lub zwiedzanie w danej porze roku.

  Dlaczego pytamy?
  Ta informacja pomoże nam zorganizować czas, którym Państwo dysponują, tak aby jak najlepiej wykorzystać aktywności i wydarzenia dostępne w miejscu Państwa pobytu.

  Dlaczego pytamy?
  Znajomość celu Państwa wyjazdu pozwoli nam dopasować ofertę do Państwa oczekiwań.

  Dlaczego pytamy?
  Ta informacja pozwoli nam zaproponować Państwu usługi hotelowe na poziomie zgodnym z Państwa oczekiwaniami.

  Dlaczego pytamy?
  Dzięki tej informacji przygotujemy dla Państwa propozycje hoteli dysponujących typem pokoi odpowiednim dla Państwa potrzeb.

  Co mamy na myśli?
  Wszelkie ewentualne informacje o Państwa preferencjach (gdzie i jak lubią Państwo spędzać wakacje, jakiego rodzaju aktywności sprawiają Państwu przyjemność) lub specjalnych wymaganiach pomogą nam przygotować specjalnie dla Państwa program szyty na miarę. Chętnie odpowiemy też na ewentualne pytania z Państwa strony.