Bahamy

Bahamy to kilkaset wysp, a także tysiące wysepek i raf koralowych. Kraj słynie z pięknych białych plaż otoczonych palmami i bogatej kultury. Kiedyś swoje siedziby mieli tu piraci. Do dziś żywe są legendy o skarbach ukrytych przez nich na wyspach.
Wyspy te zachwycają dzikimi krajobrazami, stylową kolonialną architekturą, a także błękitnym morzem. Panują tu idealne warunki do uprawiania sportów wodnych, przede wszystkim do nurkowania.
Bahamy słyną również z doskonałej kuchni. Świeżo złowione ryby, skorupiaki, mięczaki,  a nawet glony są przygotowywane przez wyspiarzy na tysiące sposobów i podawane w wyjątkowych aranżacjach czerpanych z koncepcji fusion.
Na Bahamach faktycznie można się poczuć jak w niebie – lekka bryza szeleszczącą w liściach palm, barwne rafy koralowe, białe plaże o piasku  pulchnym niczym mąka, mieniące się błękitem zatoki oraz luksusowa baza hotelowa są gwarancją udanego wypoczynku, dlatego każdego roku na wakacje tutaj przyjeżdżają tłumy zamożnych turystów.

Na Bahamach proponujemy Państwu pobyty w luksusowych hotelach, wycieczki fakultatywne oraz prywatny serwis. Szczegółowe informacje – nr.tel. 22 633-77-79

WYBIERZ CEL TWOJEGO WYJAZDU

INFORMACJE O KRAJU

Kiedy jechać
XII-II
Język
angielski
Wiza
ruch bezwizowy
Waluta
dolar bahamski (BSD)
Zdrowie
brak obowiązkowych szczepień. Szczepienia zalecene: błonica, tężec, dur brzuszny, wirusowe zapalenie wątroby A i B. W przypadku szczepień zalecanych prosimy o kontakt z najbliższą stacją epidemiologiczną
Elektryczność
gniazdka amerykańskie
Czas
minus 5h
Pogoda na Bahamach

Bahamy to kilkaset wysp, a także tysiące wysepek i raf koralowych. Kraj słynie z pięknych białych plaż otoczonych palmami i bogatej kultury. Kiedyś swoje siedziby mieli tu piraci. Do dziś żywe są legendy o skarbach ukrytych przez nich na wyspach. Na Bahamach proponujemy Państwu pobyty w luksusowych hotelach, wycieczki fakultatywne oraz prywatny serwis.