Eco Lodge

Ivory Lodge

Zimbabwe, Park Narodowy Hwange
Natura
Konie
Dla rodzin
O hotelu
Ivory Lodge to luksusowy lodge skryty pośród drzew, obok którego często przechadzają się zwierzęta. Leży na skraju Parku Narodowego Hwange, słynącego z doskonałych warunków do obserwowania stad słoni.
Główną atrakcją pobytu w Ivory Lodge są organizowane o poranku i o zmierzchu luksusowe safari pojazdami terenowymi z licencjonowanymi przewodnikami, które pozwolą obserwować na liczącym 2428 ha obszarze parku różnorodne zwierzęta m.in. żyrafy i piękne dzikie koty takie jak lwy, gepardy i lamparty.
W czasie pobytu warto również odwiedzić wioskę Dete, spotkać jej mieszkańców oraz zobaczyć lokalną szkołę i klinikę oraz zajrzeć do centrum badawczego, w którym można dowiedzieć się wiele na temat zagrożonych wyginięciem likaonów, a także podejmowanych wysiłków na rzecz ochrony tych zwierząt.

Eleganckie pokoje zostały wzniesione na drewnianych platformach. Są komfortowe, a zarazem pozwalają poczuć nastrój buszu i sprawiają, że goście mogą poczuć się niczym Robinson Crusoe. Z okien pokoi można obserwować wodopój odwiedzany przez słonie, drapieżców i rożne inne zwierzęta.

Posiłki są serwowane w miejscu, z którego rozciąga się widok na basen i wodopój; dania można zjeść także w pokoju – są zróżnicowane, a tym samym zaspokoją potrzeby najbardziej wybrednych smakoszy.
Lokalizacja
w zachodniej części Zimbabwe, niedaleko granicy z Botswaną, ok. 275 km od Bulawayo, 180 km od wodospadów Wiktorii i 75 km od lotniska w Hwange
Atuty
jest to świetne miejsce na rodzinne wakacje
Pokoje

9 pokoi - Standard Treehouse Room i Presidential Suite. W każdym pokoju i luksusowej suicie znajduje się łazienka z prysznicem, elektryczne koce, moskitiery, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wentylator, suszarka i szafa.

Do dyspozycji
jadalnia, bar, basen
Sporty i aktywności
safari samochodami, piesze safari, wycieczki do lokalnej wioski, obserwacja dzikiej przyrody, jazda konna, obserwacja ptaków.
Najlepsza pora
od września do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego