eco-lodge

Sossus Dune Lodge

Namibia, Pustynia Namib
Natura
Dla aktywnych
O hotelu
Niepowtarzalny hotel, łudząco przypominający afrykańską wioskę lokalnego plemienia. Położony jest na pustyni Namib, nieopodal rezerwatu Sossusvlei, który stanowi jedną z największych atrakcji kraju. Kompleks składa się z 25 urokliwych domków wybudowanych wyłącznie z ekologicznych, lokalnych materiałów.

Większość apartamentów dysponuje przepięknym widokiem na wydmy, a część z nich posiada widok na góry i kanion Sesriem. We wszystkich domkach w stylu afrykańskim do dyspozycji Gości oddano moskitiery, suszarkę czy bezpłatny zestaw kosmetyków. W pokojach znajdują się lodówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Sypialnię, łazienkę i część dzienną apartamentu charakteryzuje afrykańsko-kolonialny design. Zachwyca tu ornamentacja detali, a także meble wykonane z eleganckiego, ciemnego drewna.

Na tarasie widokowym serwowane są doskonałe potrawy a la carte.
Kategoria
4*
Lokalizacja
Pustynia Namib
Atuty
Doskonałe położenie w odosobnieniu pustyni Namib, klimatyczny styl zakwaterowania – hotel urządzony na wzór afrykańskiej wioski plemiennej.
Do dyspozycji
restauracja, odkryty basen, taras wypoczynkowy oraz bar
Sporty i aktywności
Oferta dodatkowych wycieczek po okolicy np. do rezerwatu Sossusvlei
Najlepsza pora
od maja do listopada
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego