Kanada

Kanada to przede wszystkim piękno wspaniałej niezanieczyszczonej przyrody, która zauroczy nas swoją wyjątkowością. Duża ilość parków narodowych jak i rezerwatów przyrody oraz ośnieżonych zimą gór sprawia, iż turystyka piesza, narciarstwo, wioślarstwo czy wyprawy rowerowe to jedne z najpopularniejszych sposobów spędzania czasu w tym zakątku świata.

W Kanadzie proponujemy wyjazdy “szyte na miarę". Programy i długość pobytu jest dowolna i  dostosowywana jest do oczekiwań klientów. Na miejscu oferujemy prywatne transfery, zwiedzanie z anglojęzycznymi, lokalnymi przewodnikami. Bardzo dobra baza noclegowa składa się nie tylko z luksusowych hoteli, ale również unikalnych agroturystycznych pensjonatów o wysokim standardzie, prowadzonych przez lokalne rodziny.

Szczegółowe informacje nr.tel.+4822 633-77-79

WYBIERZ CEL TWOJEGO WYJAZDU

objazdowe
objazdowo-pobytowe

INFORMACJE O KRAJU

Kiedy jechać
VI-VIII
Język
angielski
Wiza
ruch bezwizowy
Waluta
dolar kanadyjski (CAD)
Zdrowie
brak obowiązkowych szczepień. Szczepienia zalecene: błonica, tężec, dur brzuszny, wirusowe zapalenie wątroby A i B. W przypadku szczepień zalecanych prosimy o kontakt z najbliższą stacją epidemiologiczną
Elektryczność
gniazdka amerykańskie
Czas
minus 5-9 h
Pogoda Kanada

Kanada to przede wszystkim piękno wspaniałej niezanieczyszczonej przyrody, która zauroczy nas swoją wyjątkowością. Duża ilość parków narodowych jak i rezerwatów przyrody oraz ośnieżonych zimą gór sprawia, iż turystyka piesza, narciarstwo, wioślarstwo czy wyprawy rowerowe to jedne z najpopularniejszych sposobów spędzania czasu w tym zakątku świata. Proponujemy Państwu wyjazdy “szyte na miarę”. Programy i długość pobytu jest dowolna, oferujemy prywatne transfery, zakwaterowanie w luksusowych hotelach jak również w unikalnych agroturystycznych pensjonatach.