eco resort

Sanctuary Gorilla Forest Camp

Uganda, Nieprzenikniony las Bwindi
Góry
Natura
SPA
O hotelu
Nieprzenikniony Las Bwindi to według wielu turystów jedno z najpiękniejszych miejsc w Afryce - to właśnie tutaj, na tle jego zachwycającej scenerii, znajduje się hotel Sanctuary Gorilla Forest Camp. Jego lokalizacja sprzyja wypoczynkowi w otoczeniu dzikiej przyrody, obserwowaniu kolorowych ptaków i możliwości zobaczenia króla lasu - goryla górskiego. Doświadczony i niezwykle gościnny personel zapewnia swoim gościom profesjonalny serwis. Dla fanów aktywnego wypoczynku organizowane są tu wyprawy trekkingowe oraz wycieczki połączone z obserwacją ptaków. Wyjątkowym doświadczeniem będzie obserwowanie rodziny goryli, które odwiedzają to miejsce od 4 do 6 razy w miesiącu.
Sanctuary Gorilla Forest Camp to prawdziwa skarbnica atrakcji - jego oferta obejmuje m.in. wyprawy do malowniczego wodospadu Munyaga oraz spotkania z lokalną społecznością umożliwiające poznanie codziennych zwyczajów i tradycji rdzennych mieszkańców - co ciekawe, przy okazji można nauczyć się zrywania liści herbaty.

Na gości spragnionych relaksu czeka tu niewielkie luksusowe spa, w którym wykonywane są zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków marki AfricologyTM.

Sanctuary Gorilla Forest Camp słynie ze znakomitej lokalnej kuchni - potrawy dostępne w menu przyrządzane są na bazie świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników, dzięki czemu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy. Doskonałym dodatkiem do dań będą wyśmienite napoje, w tym popularne w tych stronach piwo bananowe. Przy sprzyjającej pogodzie goście mogą zjeść posiłek na świeżym powietrzu, na naturalnej platformie, która wychodzi na spokojny las deszczowy.

Lokalizacja
Las Bwindi, ok. 4 godz. jazdy z lotniska Goma w Kampali
Pokoje

Goście mają do dyspozycji 8 luksusowych namiotów, wyposażonych w wygodne łóżka typu queen size, przestronne wanny oraz tarasy widokowe, z których rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na korony drzew

Do dyspozycji
spa, bar i restauracyjka
Sporty i aktywności
spotkania z lokalną społecznością, obserwacja ptaków, sklep z pamiątkami, spacery po lesie z przewodnikiem, trekking połączony z obserwacją goryli
Najlepsza pora
od czerwca do sierpnia i od grudnia do lutego
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego