Filipiny

Filipiny to bardzo rozległy, wyspiarski kraj – składają się z ponad 7000 wysp. Pierwsze skojarzenia z Filipinami to: przepiękne, rajskie, białe plaże z otaczającą ciepłą wodą o bajecznej błękitnej, zielonej, szafirowej barwie. Niesamowite bogactwo życia podwodnego: egzotyczne ryby i niesamowita rafa koralowa. Żółwie morskie, rekiny, sympatyczne wyraki (tarsiery) z wyłupiastymi oczami i bujna przyroda stanowią wizytówkę tego kraju. Filipiny są zbyt rozległe, aby zobaczyć wszystko podczas krótkiego pobytu.

Osoby kochające plażować będą mogły tu przebierać w różnych plażach. Idealnie biały i delikatny piasek na poranek, żwirowa plaża na południe, a kamienisto-rafowe wybrzeże na popołudnie. Codziennie można być na innej plaży, a każda jest trochę inna od poprzedniej.

Miłośnicy nurkowania i snorkelowania mają tu praktycznie nieskończenie wiele miejsc, gdzie można podziwiać egotyczną podwodną przyrodę. Okolice wyspy Balicasag, Pamilacan,  Apo Island czy Coroni i El Nido zaspokoją swoimi krajobrazami największych maruderów. Dodatkowo miłośnicy nurkowania na wrakach koniecznie muszą zobaczyć wraki w okolicy Coron.

Proponujemy Państwu pobyt w luksusowych hotelach lub programy pobytowo-objazdowe z prywatnym serwisem.
Zapraszamy w podróż na Filipiny!

Szczegółowe informacje – nr.tel. 22 633-77-79

WYBIERZ CEL TWOJEGO WYJAZDU

Amanpulo 5*

Filipiny, Pamalican Island

Amanpulo to hotel położony na prywatnej wyspie otoczonej białymi piaszczystymi plażami i dziewiczymi rafami. Ten tropikalny raj, oferujący możliwość powrotu do natury w najwyższym komforcie i prywatności, jest otoczony spokojnym, czystym morzem idealnym do uprawiania sportów wodnych, podczas gdy piaszczyste ścieżki prowadzą do opuszczonych zatoczek i pokrytych dżunglą punktów widokowych. Położone w naturalnym odosobnieniu idyllicznego krajobrazu wyspy Pamalican, domki Casitas i wille Amanpulo są usytuowane …

INFORMACJE O KRAJU

Kiedy jechać
XII-V
Język
filipino
Wiza
ruch bezwizowy
Waluta
peso filipińskie
Zdrowie
brak obowiązkowych szczepień. Szczepienia zalecene: błonica, tężec, dur brzuszny, wirusowe zapalenie wątroby A i B. W przypadku szczepień zalecanych prosimy o kontakt z najbliższą stacją epidemiologiczną. Przy wyjazdach na wyspę Palawan i Mindanao (część południowa) zalecana profilaktyka antymalaryczna.
Elektryczność
gniazdka amerykańskie
Czas
plus 6h latem, zimą 7h
Pogoda na Filipinach

Pierwsze skojarzenia z Filipinami to: przepiękne, rajskie, białe plaże z otaczającą ciepłą wodą o bajecznej błękitnej, zielonej, szafirowej barwie. Niesamowite bogactwo życia podwodnego: egzotyczne ryby i niesamowita rafa koralowa. Żółwie morskie, rekiny, sympatyczne wyraki (tarsiery) z wyłupiastymi oczami i bujna przyroda stanowią wizytówkę tego kraju. Filipiny są zbyt rozległe, aby zobaczyć wszystko podczas krótkiego pobytu. Osoby kochające plażować będą mogły tu przebierać w różnych plażach. Idealnie biały i delikatny piasek na poranek, żwirowa plaża na południe, a kamienisto-rafowe wybrzeże na popołudnie. Codziennie można być na innej plaży, a każda jest trochę inna od poprzedniej. Miłośnicy nurkowania i snorkelowania mają tu praktycznie nieskończenie wiele miejsc, gdzie można podziwiać egotyczną podwodną przyrodę. Proponujemy Państwu pobyt w luksusowych hotelach lub programy pobytowo-objazdowe z prywatnym serwisem.