White Pearl Resorts

Mozambik, Ponta Mamoli
Plaża
Natura
Nurkowanie
Dla rodzin
SPA
O hotelu
Ekskluzywny kompleks hotelowy położony na wydmach dziewiczego wybrzeża południowego Mozambiku. Przestronne apartamenty (54 mkw.) zachwycają widokiem na wspaniałą plażę długości 2 km i na pierwotne lasy tropikalne. Oferują ponadto baseny typu plunge, duże tarasy i prysznice zewnętrzne, a także bezpośredni dostęp do plaży.

W restauracji podawane są autentyczne dania kuchni Mozambiku.

W Ponta Mamoli snorkelling i nurkowanie staje się wyjątkowym przeżyciem, jako że okoliczne wody zamieszkuje nie tylko wiele gatunków ryb, ale również delfiny. W centrum nurkowym PADI można wynająć sprzęt lub uzyskać certyfikat, pozwalający uczestniczyć w wyprawach.

Goście będą mieli niepowtarzalną okazję odwiedzić Rezerwat Maputo (zwany też Rezerwatem Słoni), z jego jeziorami, lasami o zwartych koronach i otwartymi przestrzeniami. Zamieszkują tu słonie, antylopy, różne ptaki oraz szakale czaprakowe. Inną atrakcją są położone w pobliżu hotelu miejsca lęgowe żółwi karetta i skórzastych, które co roku, między listopadem a lutym, wychodzą na brzeg, by złożyć jaja. White Pearl Resorts angażuje się w monitorowanie i ochronę tych zwierząt.

Po powrocie do hotelu goście mogą odpocząć na tarasie przy basenie, wyposażonym w duże i wygodne leżanki. Relaksacji sprzyjają profesjonalne masaże i zabiegi spa, oferowane na zewnątrz, dzięki czemu można również cieszyć się widokami białego piasku i oceanu.

Hotel White Pearl jest popularny wśród rodzin z dziećmi. Zespół klubu dla najmłodszych (Kids Skipper Club) organizuje różne zabawy, które mają walor edukacyjny i uczą o okolicznej przyrodzie, ale także gry plażowe, poszukiwania skarbów oraz zajęcia gotowania z szefem kuchni.
Kategoria
5*
Lokalizacja
ok. 1,5‒2 godz. jazdy z międzynarodowego portu lotniczego Maputo.
Pokoje

22 apartamenty: Beach Pool Suite, Pool Suite

Do dyspozycji
basen bez krawędzi, masaże i zabiegi spa, 1 restauracja (romantyczne, prywatne posiłki), 2 bary, pikniki na plaży, klub dla dzieci, usługa opieki nad dzieckiem, centrum nurkowe PADI, Wi-Fi, organizacja wesel.
Sporty i aktywności
nurkowanie, snorkelling, jazda konna, wycieczki na safari, obserwacja zwierząt
Najlepsza pora
od maja do października
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego