boutique

Little Kulala Camp

Namibia, Kulala Wilderness Reserve
Boutique
Dla aktywnych
Natura
O hotelu
Little Kulala Camp wybudowany został nieopodal wyschniętego koryta rzeki Auab, na terenie rezerwatu Kulala w pobliżu pustyni Namib. Szczególnie polecany dla osób marzących o luksusowych wakacjach na łonie natury, wśród dzikiej przyrody.

Hotel stanowi prawdziwą skarbnicę atrakcji – wyjątkowym doświadczeniem są ekskluzywne wyprawy safari umożliwiające obserwowanie z bliska wielu fascynujących afrykańskich zwierząt, takich jak hieny, słonie czy nosorożce. Ciekawą opcją są spacery po buszu z przewodnikiem oraz przejażdżki quadami połączone z podziwianiem zapierających dech w piersiach krajobrazów. Hotelowa oferta obejmuje również dostarczające niesamowitych wrażeń safari balonem.

Dla fanów zwiedzania organizowane są wycieczki do Sossusvlei i Dead Vlei – obszernych, usłanych wydmami i szkieletami akacji parasolowatych dolin. Niezapomnianym przeżyciem są także wieczorne spacery połączone z obserwacją skorpionów – dzięki zastosowaniu fluorescencyjnego oświetlenia, goście mogą odkrywać świat budzących się nocą zwierząt.
Lokalizacja
ok. 1,5-godzinny lot z Windhoek
Pokoje

Little Kulala Camp dysponuje 11 pokrytymi strzechą, klimatyzowanymi chatkami kulalas – każda z nich posiada niewielki prywatny basen, w którym goście mogą zażyć orzeźwiającej kąpieli po całym dniu zwiedzania okolicy. Chatki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie komponowały się z otaczającą je afrykańską przyrodą – ich ogromnym atutem są łóżka na dachu umożliwiające spoglądanie w usłane błyszczącymi gwiazdami niebo. Warto dodać, że obiekt wyposażony został w panele słoneczne, dzięki czemu stanowi przyjazne środowisku miejsce.

Do dyspozycji
jadalnia, bar, bezpłatne Wi-Fi, osoby spragnione błogiego relaksu mogą zamówić masaż we własnej chatce
Sporty i aktywności
wyprawy safari z przewodnikiem, spacery na łonie natury, przejażdżki quadami, nocne spacery połączone z obserwacją skorpionów, loty balonem
Najlepsza pora
od maj do listopada
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego