Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie  składają się z siedmiu Emiratów : Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Ajman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra.

Niskie ceny towarów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, brak podatków i cła oraz nowoczesna luksusowa infrastruktura hotelowa, przyciągają turystów zagranicznych z całego świata.
Turyści znajdą tu tradycyjną arabską gościnność, nowoczesność wplecioną w wielowiekową kulturę Islamu i możliwość przeżycia fascynującej przygody w niepowtarzalnym klimacie wschodu.
Zapaleni golfiści odwiedzą ten kraj dla wspaniałych pół golfowych, amatorzy przygód wybiorą się na safari i wyścigi wielbłądów, zapaleni narciarze będą zjeżdżać z piaszczystych stoków i nie tylko…, miłośnicy zakupów spędzą długie godziny targując się w słynnych dubajskich “sukach", a szukający spokoju i wypoczynku znajdą go na pięknych plażach.

Jednak Zjednoczone Emiraty Arabskie, to w szczególności Dubaj – centrum handlowe kraju i jednocześnie największy port transportowy, autostrady o sześciu pasach w jedną stronę i sześciu w drugą, ogromne ślimaki skrzyżowań, ponad dwieście drapaczy chmur wznoszących się ponad 100 m w górę. A wokół – pustka: ubite piaszczyste place czekające na zabudowę, pustynia stojąca tuż u progu miasta, wdzierająca się do środka z wiatrem, ziarenko po ziarenku. Powierzchowna jest szklana nowoczesność tego miasta, na tyłach wieżowców, drogich hoteli i ekskluzywnych restauracji nie ma nic. Piach. To nie paryskie Champs-Élysées, za którymi rozciągają się ulice pełne kunsztownych kamienic, czy nowojorska 5th Avenue z upakowanym zapleczem Upper East Side. W Dubaju za cienką warstwą ultranowoczesnych budynków jest tylko pełna wiatru przestrzeń i to właśnie urzeka przybywających to turystów.

Proponujemy Państwu pobyty wypoczynkowe w luksusowych hotelach, wycieczki fakultatywne, programy objazdowe często w połączeniu z Omanem oparte na prywatnym serwisie.

Szczegółowe informacje – nr.tel. +22 633-77-79

WYBIERZ CEL TWOJEGO WYJAZDU

INFORMACJE O KRAJU

Kiedy jechać
Język
Wiza
Waluta
Zdrowie
Elektryczność
Czas
Pogoda Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie  składają się z siedmiu Emiratów : Abu Zabi, Dubaj, Szadża, Ajman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Niskie ceny towarów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, brak podatków i cła oraz nowoczesna luksusowa infrastruktura hotelowa, przyciągają turystów zagranicznych z całego świata. Turyści znajdą tu tradycyjną arabską gościnność, nowoczesność wplecioną w wielowiekową kulturę Islamu i możliwość przeżycia fascynującej przygody w niepowtarzalnym klimacie wschodu. Zapaleni golfiści odwiedzą ten kraj dla wspaniałych pół golfowych, amatorzy przygód wybiorą się na safari i wyścigi wielbłądów, zapaleni narciarze będą zjeżdżać z piaszczystych stoków i nie tylko…, miłośnicy zakupów spędzą długie godziny targując się w słynnych dubajskich “sukach”, a szukający spokoju i wypoczynku znajdą go na pięknych plażach. Proponujemy Państwu pobyty wypoczynkowe w luksusowych hotelach, wycieczki fakultatywne, programy objazdowe często w połączeniu z Omanem oparte na prywatnym serwisie.