Sri Lanka

Rajska Wyspa, Perła Orientu, Łza Indii, najpiękniejsza wyspa na świecie, pachnąca wyspa – to określenia, które choć w części oddają piękno i charakter Cejlonu, wyspy leżącej na Oceanie Indyjskim, oddalonej 48 km na południowy-wschód od Indii.
Sri Lanka oferuje  wypoczynek na piaszczystych, otoczonych palmami plażach, kąpiel w ciepłych i czystych wodach Oceanu Indyjskego. Najbardziej znane miejscowości wypoczynkowe takie jak Negombo, Beruwala,  Bentota, Kalutara na zachodnim wybrzeżu to prawdziwy, tropikalny raj, gdzie odpoczywać można przez okrągły rok. Sri Lanka to również soczysta zieleń dżungli z mnóstwem zwierząt (słonie, lamparty, niedźwiedzie, szakale, małpy), krajobraz górski, wodospady, herbaciane pola – gdzie warto się nieco dłużej zatrzymać by przyjrzeć się strojnym kobietom zbierających ręcznie listki herbaty, tarasy ryżowe, oraz co szczególnie warto podkreślić bardzo życzliwi mieszkańcy, witający gości uśmiechem i pozdrowieniem “Ayubowan" .

Na Sri Lance proponujemy luksusowe wyjazdy “szyte na miarę" dla klientów indywidualnych o dowolnym programie, jego długości i w dowolnym terminie. Na miejscu oferujemy prywatne transfery z anglojęzycznymi szoferami/przewodnikami. Najlepiej połączyć kilkudniową wycieczkę objazdową z wypoczynkiem w jednym z bardzo dobrych hoteli przy plaży lub co jest równie popularne z wypoczynkiem na Malediwach. Linie Srilankan Airlines w podobnej cenie oferują bilety na samą Sri Lankę jak i  w połączeniu z Malediwami. Wyjazdy dostosowujemy do Państwa wymagań: serwisu, standardu i planowanego budżetu. Ogromną atutem objazdu po Sri Lance są unikalne hotele które dla Państwa wybieramy i tak np. hotel usytuowany w samym sercu dżungli, przerobiona na hotel autentyczna fabryka herbaty, czy hotele położone na terenie parków narodowych.

Szczegółowych informacji udzielają nasi konsultanci – nr.tel.  22 633-77-79

WYBIERZ CEL TWOJEGO WYJAZDU

objazdowe
objazdowo-pobytowe

Sri Lanka na lato

Zapraszamy na Sri Lankę w nietypowym jak by się wydawało okresie, bo w czasie europejskiego lata. To nie pomyłka, jest taki rejon na tej egzotycznej wyspie, w którym w tym czasie również przypada szczyt sezonu. Jest to zdecydowanie mniej skomercjalizowane wschodnie wybrzeże. Tu w czasie lata jest najmniej opadów, temperatury są wysokie, a dni pełne słońca. Aby się tu dostać przejeżdżamy przez centrum wyspy, również …

INFORMACJE O KRAJU

Kiedy Jechać
XI-IV, wschodnie wybrzeże III-VIII
Język
syngaleski i tamilski
Wiza
wiza dostępna online (http://eta.gov.lk/slvisa/visainfo/center.jsp) lub na lotnisku. Koszt 35 USD. Zdjęcie nie jest wymagane.
Waluta
Rupia lankijska
Zdrowie
Brak obowiązkowych szczepień. Zalecane szczepienie przeciw żółtaczce A i B oraz tężcowi. W przypadku szczepień prosimy o kontakt z najbliższą stacją epidemiologiczną.
Elektryczność
gniazdka angielskie i europejskie
Czas
plus 4h latem, 5 zimą
Pogoda Sri Lanka

Rajska Wyspa, Perła Orientu, Łza Indii, najpiękniejsza wyspa na świecie, pachnąca wyspa – to określenia, które choć w części oddają piękno i charakter Cejlonu, wyspy oddalonej 48 km na południowy-wschód od Indii, która oferuje  wypoczynek na piaszczystych, otoczonych palmami plażach, kąpiel w ciepłych i czystych wodach Oceanu Indyjskego. Proponujemy Państwu luksusowe wyjazdy “szyte na miarę” dla klientów indywidualnych o dowolnym programie, jego długości i w dowolnym terminie. Na miejscu oferujemy prywatne transfery z anglojęzycznymi szoferami/przewodnikami. Najlepiej połączyć kilkudniową wycieczkę objazdową z wypoczynkiem w jednym z bardzo dobrych hoteli przy plaży lub z wypoczynkiem na Malediwach. Wyjazdy dostosowujemy do Państwa życzeń co do serwisu, standardu i planowanego budżetu.