Mowani Montain Camp

Namibia, Damaraland
Wille
Natura
Dla aktywnych
O hotelu
Zagubiony pośród potężnych granitowych głazów, idealnie wtopiony w krajobraz, Mowani Mountain Camp oferuje 15 prywatnych willi, krytych strzechą i przypominających budową afrykańskie plemienne chatki oraz stanowiska kempingowe z łazienkami i miejscem na grilla.

Z każdej willi roztacza się obezwładniający swym pięknem widok na czerwone wzgórza Damaralandu oraz wyschnięte u ich podnóży rzeczne doliny. Ukryte między skałami, zapewniają Gościom niezwykle intymną atmosferę.

Doświadczeni przewodnicy w ramach organizowanych przez hotel safari, pokażą Gościom naturalne skarby regionu. Po intensywnym dniu, orzeźwienia zażyć można w odkrytym basenie, a kolację zjeść z wieczornym widokiem na piękny górzysty krajobraz rozpościerający się wokół.
Atuty
Niepowtarzalne otoczenie ogromnych granitowych narzutów skalnych oraz wyjątkowy krajobraz pustynnego Damaralandu, dają wspaniałe poczucie intymności.
Kryte strzechą elegancie wille, wzniesione według ekologicznego projektu, stanowią piękne połączenie z otaczającą naturą, architekturą przypominając afrykańskie plemienne domostwa.
Pokoje

Ekologiczne wille nawiązujące do afrykańskiej architektury plemiennej, ukryte pośród ogromnych czerwonych głazów, pozwalają cieszyć się krajobrazami Damaralandu. W każdej znajduje się wentylator, sejf oraz prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Niektóre są dodatkowo klimatyzowane, posiadają prywatny drewniany taras, salon z telewizorem oraz minibarem, jak również prysznic na zewnątrz.

Sporty i aktywności
Aktywności aranżowane przez lodge, odkrywają przed Gośćmi naturalne i kulturalne bogactwo Namibii
Najlepsza pora
od maja do października
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego