Brazylia

Brazylia kojarzy nam się z cudownym słońcem i sambą. Muzyka i taniec pełnią ważną rolę w życiu wszystkich Brazylijczyków zaspokajając potrzeby społeczne i religijne. W całym kraju w ciągu roku odbywa się wiele ciekawych festynów i imprez również o charakterze religijnym, podczas których gorąca brazylijska samba rozbrzmiewa do białego rana. Słynny karnawał w Rio de Janeiro – “największa karnawałowa zabawa świata" odzwierciedla etniczne i rasowe dziedzictwo kraju.

No cóż, karnawał nie trwa tu co prawda wiecznie, ale i tak warto odwiedzić ten kraj i przekonać się na własne oczy jaki jest piękny i jak bardzo radośni są jego mieszkańcy.

Brazylia oferuje wspaniałe niekończące się plaże, nieprzebytą dżunglę Amazonki, kryjącą największą liczbę gatunków fauny i flory, Iguaçu – jeden z największych i najpiękniejszych wodospadów świata leżący na granicy brazylijsko-argentyńsko-paragwajskiej, rejon Bahia, gdzie ponad 80% ludności ma korzenie afrykańskie oraz Rio de Janeiro, niekwestionowaną stolicę samby. Różnorodność krajobrazów, kolorów, zapachów, smaków oraz tradycji przyciąga tutaj ludzi z całego świata.

W Brazylii proponujemy indywidualne programy objazdowe z wypoczynkiem przy plaży. Długość pobytu, odwiedzane miejsca, standard hoteli dopasowujemy do Państwa oczekiwań. Możemy również zaproponować programy łączone z Argentyną lub innymi krajami Ameryki.

Szczegółowe informacje – nr. tel. 22 633-77-79

WYBIERZ CEL TWOJEGO WYJAZDU

objazdowe
objazdowo-pobytowe

Czarująca Brazylia

Brazylia

„Czarująca Brazylia ” to program obejmujący najciekawsze atrakcje Brazylii, w tym unikalne położone pomiędzy wzgórzami i oceanem fascynujące miasto Rio de Janeiro, jedne z największych i najpiękniejszych wodospadów świata Foz do Iguacu,  dzika amazońska dżungla, gdzie mamy szansę spotkać lokalnych Indian, kolonialne, niezwykle kolorowe miasteczko Salvador de Bahia oraz piękne piaszczyste plaże. Termin, ilość osób oraz standard zakwaterowania jest dowolny i ograniczony tylko dostępnością hoteli …

INFORMACJE O KRAJU

Kiedy jechać
XII-III
Język
portugalski
Wiza
ruch bezwizowy
Waluta
real brazylijski (BRL)
Zdrowie
brak obowiązkowych szczepień. Szczepienia zalecene: błonica, tężec, dur brzuszny, wirusowe zapalenie wątroby A i B, żółta gorączka. W przypadku szczepień zalecanych prosimy o kontakt z najbliższą stacją epidemiologiczną. Zagrożenie malarią występuje w Amazonii. Zalecana profilaktyka antymalaryczna.
Elektryczność
gniazdka europejskie i typu N
Czas
minus 4h
Pogoda Brazylia

Brazylia oferuje wspaniałe niekończące się plaże, nieprzebytą dżunglę Amazonki, kryjącą największą liczbę gatunków fauny i flory, Iguaçu – jeden z największych i najpiękniejszych wodospadów świata leżący na granicy brazylijsko-argentyńsko-paragwajskiej, rejon Bahia, gdzie ponad 80% ludności ma korzenie afrykańskie oraz Rio de Janeiro, niekwestionowaną stolicę samby. Różnorodność krajobrazów, kolorów, zapachów, smaków oraz tradycji przyciąga tutaj ludzi z całego świata. W Brazylii proponujemy indywidualne programy objazdowe z wypoczynkiem przy plaży. Długość pobytu, odwiedzane miejsca, standard hoteli dopasowujemy do Państwa oczekiwań. Możemy również zaproponować programy łączone z Argentyną lub innymi krajami Ameryki.