One&One Nyungwe House

Rwanda, Gisakura, Prowincja Zachodnia
Natura
SPA
Boutique
O hotelu
Hotel zachwyca doskonałym położeniem tuż obok lasu deszczowego pośród tropikalnej zieleni. Zaledwie krok dzieli gości od plantacji herbaty i Parku Narodowego Lasu Nyungwe. One&One Nyungwe House zajmuje ok. 970 kilometrów kwadratowych lasów deszczowych i bambusowych, bagien, trzęsawisk i łąk.
W takim otoczeniu mieszka się w ekskluzywnych pokojach i apartamentach, z pięknym widokiem na lasy, urządzonych w zgodzie z naturą. Wszystkie posiadają kominki i tarasy, z których można obserwować dziką przyrodę. Wnętrza udekorowano dziełami sztuki, prezentującymi piękno otaczającego hotel krajobrazu.
W restauracji, której wystrój nawiązuje do kultury rwandyjskiej, posiadającej wspaniały widok na plantację, lub podczas pikników na łonie natury, można delektować się specjałami kuchni lokalnej i międzynarodowej. Doskonałe koktajle serwuje się w barze, z którego również widać plantację. W herbaciarni można spróbować przepysznych herbat z lokalnych zbiorów.
Okoliczne lasy deszczowe są największe na całym kontynencie. Zamieszkuje je 13 gatunków naczelnych czyli 20% małp człekokształtnych Afryki. Podczas spacerów można spotkać szympansy, koczkodany sowiogłowe oraz koczkodany złote. Okolice sprzyjają wędrówkom, a pobliskie góry są idealnym terenem na wyprawy rowerowe. Warto znaleźć czas na kontakt z rdzennymi mieszkańcami aby poznać ich styl życia.

Zrelaksować się można podczas sesji jogi na świeżym powietrzu, ćwiczeń w sali do fitnessu z widokiem na okolicę, lub podczas luksusowych zabiegów holistycznych (w tym tych inspirowanych tradycjami rwandyjskimi).
Lokalizacja
ok. 230 km od portu lotniczego Kigali
Pokoje

22 pokoje i apartamenty w 6 willach: One Bedroom Room, Two Bedroom Suite, Two Bedroom Suite With Jacuzzi

Do dyspozycji
basen bez krawędzi, jadalnia, Patio Bar i herbaciarnia, posiłki w willach, prywatne posiłki i pikniki, Wi-Fi, Spa - terapie holistyczne, zabiegi spa inspirowane rwandyjskimi tradycjami
Sporty i aktywności
joga, kolarstwo górskie, kajaki, trekking, obserwacja ptaków i zwierząt, fitness
Najlepsza pora
od czerwca do sierpnia i od grudnia do lutego
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego