Shinde Camp

Botswana, Okavango Delta
Dla aktywnych
Natura
O hotelu
Położony w samym sercu północnej delty rzeki Okawango gdzie roi się od zwierząt i ptaków. Shinde można nazwać campem kultowym, gdyż jest jednym z pierwszych jaki powstał w Botswanie.
Shinde został przebudowany w 2020 r. w sposób, który jest hołdem dla jego dawnej tradycji. Główny budynek jest zbudowany w stylu „domku na drzewie” w cieniu hebanu i mangostanu drzewa. Składa się z salonów, jadalni (wewnątrz i na zewnątrz) oraz tarasu, a wszystko to z pięknymi widokami na  lagunę. Wystrój nowego obozu można opisać jako „to, co najlepsze z natury w autentycznym stylu safari – wciąż z subtelną, przyjazną i intymną atmosferą Ker & Downey Botswana”.

Nowe namioty zapewniają luksusowe wrażenia z odrobiną historycznego uroku.

Dzięki swojemu położeniu Shinde może przez cały rok oferować zarówno zajęcia na wodzie, jak i na lądzie. Motorówki lub Mokoro (malutka łódka/dłubanka) dają szansę na poznanie niesamowitych gatunków ptaków, roślin i gadów występujących w środowisku wodnym Delty Okawango. Safari jest prowadzone przez osobistego przewodnika w wygodnych, specjalnie zaprojektowanych terenówkach w których jest gwarancja siedzenia przy oknie (nie więcej niż czterech gości na pojazd i indywidualne użycie uchwytu do kamery). Dla bardziej żądnych przygód dostępne są również spacery z przewodnikiem, a miłośnicy wędkarstwa będą mogli łowić różne gatunki ryb: takie jak tilapia czy tygrysica.

Shinde znajduje się na prywatnej koncesji, która umożliwia spacery z przewodnikiem, wycieczki Mokoro i nocne przejażdżki, a także safari i wycieczki motorówką. Doskonała lokalizacja Shinde w delcie rzeki Okawango zapewnia połączenie stałego dostępu do wody dla całorocznych sportów wodnych i dużych suchych obszarów dla tras safari. Ta mieszanka środowisk zapewnia siedlisko dla niezmiennie szerokiej gamy dzikich zwierząt, w tym nieuchwytnej antylopy sitatunga i populacji lampartów.

Wędkowanie jest dostępne przez cały rok (z wyjątkiem stycznia i lutego), z doskonałymi połowami leszczy od maja do września i doskonałymi szansami na złowienie tygrysicy od września do połowy listopada.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Shinde Lagoon, Delta Okawango
Pokoje

Każdy namiot składa się z dużej sypialni, łazienki z prysznicem wewnątrz i na zewnątrz. Istnieje możliwość wyboru konfiguracji łóżek podwójnych lub łóżek pojedynczych na wygodnych łóżkach trzy czwarte, przedłużonych lub typu king-size. Zadbano o każdy możliwy komfort – od pełnej energii słonecznej, wentylatorów stojących i sufitowych po maty do jogi i suszarki do włosów! Rodziny są zakwaterowane w zbudowanym na zamówienie namiocie rodzinnym z dwiema sypialniami i wspólną łazienką, w którym może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Do dyspozycji
taras widokowy, restauracja, bar, basen
Sporty i aktywności
safari, wędkowanie, piesze safari
Najlepsza pora
od sierpnia do listopada
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego