Kolumbia

Kolumbia jest stosunkowo mało popularnym krajem wśród turystów, co z pewnością ma swoje korzenie w postrzeganiu tego kraju przez pryzmat kokainowych karteli. A jaka jest naprawdę dzisiejsza Kolumbia?

Kraj ma wiele do zaoferowania: hotele na najwyższym poziomie, świetne i oryginalne restauracje z doskonałą kuchnią, najlepszą kawę na świecie z plantacjami, gdzie można zapoznać się z całym procesem i produkcją, jedno z najpiękniejszych miast świata – kolonialną Cartagenę, śnieżnobiałe plaże na wyspach Isla Mucura, Islas del Rosario, Isla San Andres czy w Parku Narodowym Tayrona. Znajdziemy tu klimatyczne lodge w amazońskiej dżungli, archeologiczne stanowiska w San Agustin, a nawet piękną katedrę wykutą w kopalni soli. Ludzie są tu wyjątkowo sympatyczni, pomocni i dumni ze swojego kraju, co bardzo często podkreślają w życiu codziennym. Płynącą w ich żyłach gorącą krew widać szczególnie w Cartagenie, gdzie bary i kluby nocne tętnią muzyką do późnych godzin nocnych oraz  w Cali – stolicy kolumbijskiej salsy. Po kraju z łatwością można przemieszczać się bardzo dobrymi liniami Avianca, należącymi do Star Alliance.

W Kolumbii proponujemy wyjazdy objazdowe “szyte na miarę". Długość, termin, trasa i  ilość osób jest dowolna. Na miejscu oferujemy prywatne świadczenia w kilku językach.

Szczegółowe informacje nr.tel.+48 22 633-77-79

WYBIERZ CEL TWOJEGO WYJAZDU

Royal Decameron Baru 4*

Kolumbia, Wyspa Baru, Islas Del Rosario

Royal Decameron to 4-gwiazdkowy hotel all inclusive położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży na Wyspie Baru należącej do archipelagu Islas del Rosario w północno-zachodniej części Kolumbii. Transfer z lotniska w Cartagenie trwa ok. 60-80 min. Do hotelu można dostać się zarówno łodzią motorową z centrum Cartageny, jak i transportem łączonym – ok. 70 min samochodem i 5 minut promem. Hotel składa się z 9 trzypoziomowych budynków …

objazdowe
objazdowo-pobytowe

Esencja Kolumbii

Kolumbia

INFORMACJE O KRAJU

Kiedy jechać
XII-III
Język
hiszpański
Wiza
ruch bezwizowy
Waluta
peso kolumbijskie (COP)
Zdrowie
brak obowiązkowych szczepień. Szczepienia zalecene: błonica, tężec, dur brzuszny, wirusowe zapalenie wątroby A i B, żółta febra. W przypadku szczepień zalecanych prosimy o kontakt z najbliższą stacją epidemiologiczną. Zagrożenie malarią istnieje w Amazonii. Zalecana profilaktyka antymalaryczna
Elektryczność
gniazdka amerykańskie
Czas
minus 6h
Pogoda Kolumbia

Kolumbia ma wiele do zaoferowania: hotele na najwyższym poziomie, świetne i oryginalne restauracje z doskonałą kuchnią, najlepszą kawę na świecie z plantacjami, gdzie można zapoznać się z całym procesem i produkcją, jedno z najpiękniejszych miast świata – kolonialną Cartagenę, śnieżnobiałe plaże na wyspach Isla Mucura, Islas del Rosario, Isla San Andres czy w Parku Narodowym Tayrona. Znajdziemy tu klimatyczne lodge w amazońskiej dżungli, archeologiczne stanowiska w San Agustin, a nawet piękną katedrę wykutą w kopalni soli. Proponujemy Państwu wyjazdy objazdowe “szyte na miarę”. Długość, termin, trasa i  ilość osób jest dowolna. Na miejscu oferujemy prywatne świadczenia w kilku językach.