Okuti Camp

Rezerwat Moremi/Delta Okawango, Botswana
Natura
Boutique
All inclusive
O hotelu
Okuti Camp to prawdziwa afrykańska oaza spokoju. Luksusowe namioty o unikalnym naturalnym stylu współgrają z otaczającą je dziką przyrodą. Zbudowane są z trzciny zwanej masas i ustawione wzdłuż brzegu rzeki. To urokliwe i kameralne miejsce otacza meandrująca rzeka oraz jeden z najpiękniejszych rezerwatów przyrody w Afryce - Moremi Game Reserve znajdujący się we wschodniej części Delty Okawango. Podczas wspólnych posiłków z obsługą hotelową oraz przewodnikami przy jednym stole, zatrą się granice ról gość-obsługa, zaś integracja nabierze rodzinnej atmosfery. Na 7 namiotów przypada aż 5 samochódów terenowych, w których organizowane jest safari, dzięki czemu zawsze gwarantowane jest miejsce przy oknie. Rezerwat Moremi charakteryzuje ogromne bogactwo fauny: to jedno z najlepszych miejsc na świecie do tropienia lampartów oraz bardzo rzadkich likaonów. Żyją tu także lwy, liczna populacja słoni, bawoły afrykańskie, zebry, żyrafy, koby moczarowe, impale, sasebi, hipopotamy, krokodyle czy hieny. Setki gatunków ptaków czynią miejsce ornitologicznym rajem.
Lokalizacja
Okuti Camp jest położony tuż nad rzeką Maunachira przepływającą przez lagunę Xakanaxa znajdującą się w samym sercu znanego na całym świecie rezerwatu Moremi Game Reserve w Delcie Okawango.
Pokoje

Na terenie Okuti Camp znajduje się zalewie 7 luksusowych trzcinowych namiotów, spośród których 5 to namioty 2-osobowe z łóżkiem małżeńskim lub dwoma łóżkami typu twin, natomiast w pozostałych 2 namiotach można zakwaterować rodziny z dziećmi. Składają się one bowiem z dwóch oddzielnych sypialni oraz przestronnej łazienki z prysznicem wewnętrznym jak i zewnętrznym.

Do dyspozycji
basen, taras widokowy z paleniskiem /tradycyjna drewniana boma/, bar połączony z lounge, gdzie udostępniony jest barek z selekcją win i alkoholi, z którego goście korzystają sami wedle uznania, komputer z dostępem do internetu
Sporty i aktywności
Wycieczki: każdego dnia organizowane są dwue aktywności do wyboru: – safari samochodami terenowymi 4x4 oraz rejsy łodzią wśród kanałów Delty Okawango. Podczas popołudniowego safari przewodnicy organizują sundowner, czyli poczęstunek z lampką wina w romantycznej scenerii przy świetle zachodzącego słońca.
Najlepsza pora
maj - listopad
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego