Chobe Game Lodge

Botswana, Park Narodowy Chobe
Boutique
Natura
SPA
O hotelu
Elegancki i przyjazny środowisku lodge, który jako jedyny znajduje się na terenie parku narodowego Chobe. Został wybudowany w 1972 r. jako pierwszy luksusowy lodge w Botswanie. Sławny stał się 3 lata później za sprawą zawarcia związku małżeńskiego przez Elizabeth Taylor i Richarda Burtona właśnie w Chobe Game Lodge.
Na brzegu rzeki Chobe można obserwować dziką przyrodę i uczestniczyć w ekspedycjach zarówno wodnych, jak i lądowych. Luksusowe safari samochodami terenowymi organizowane są rankami i popołudniami, a rejsy przed południem i późnymi popołudniami. Można tu zobaczyć słonie podchodzące do brzegu rzeki, hipopotamy odpoczywające na lagunach, bawoły, antylopy i żyrafy żerujące na sawannie, a także różnorodne drapieżniki jak lwy, likaony czy lamparty.
Ponieważ goście korzystają z samochodów elektrycznych i łodzi zasilanych fotowoltaniką, ich wyprawy w żaden sposób nie wpływają na środowisko.
Ten luksusowy lodge jest położony w ustronnym miejscu, posiada taras widokowy, przytulne pomieszczenie wypoczynkowe i prywatną przystań.
Wzdłuż rzeki wybudowana została 250-metrowa promenada, na której można np. zjeść romantyczny posiłek. Pysznymi daniami można również delektować się w tradycyjnej bomie przy rzece i na jednym z tarasów.
Kategoria
4*+
Lokalizacja
w Parku Narodowym Chobe, na brzegu rzeki Chobe, 45 min z lotniska w Kasane, 90 min drogi od wodospadów Wiktorii i lotniska w Livingstone
Pokoje

44 pokoje i suity: Standard Room, Interleading Room, Triple Room, Family Room, Family Suite, Honeymoon Suite. Wszystkie pokoje są klimatyzowane z łazienkami, wyposażono je w przestronne tarasy. Najbardziej luksusowe suity mają tarasy z basenami bez krawędzi.

Do dyspozycji
2 bary, basen, udogodnienia spa, platforma widokowa, Wi-Fi
Sporty i aktywności
siłownia, rejsy po rzece, luksusowe safari pojazdami terenowymi
Najlepsza pora
od czerwca do października
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego