eco-lodge

Wilderness Safaris Kulala Desert Lodge

Namibia, Pustynia Namib, Kulala Wilderness Reserve
Natura
Dla aktywnych
O hotelu
Hotel położony jest na tle czerwonych wydm Sossusvlei, w prywatnym rezerwacie Kulala Wilderness. Składa się z  23 chatkami (lodge) wzniesionymi na drewnianych pomostach, krytymi strzechą, o częściowo płóciennych i częściowo glinianych ścianach. Każda z nich posiada własną łazienkę oraz drewnianą, zadaszoną werandę. Na uwagę zasługuje taras na dachu zaopatrzony w śpiwory, na którym Goście mogą spędzić wyjątkową noc pod gwieździstym niebem pustyni, jak również obserwować w ciągu dnia zwierzynę gromadzącą się przy wodopoju. Pokoje urządzone zostały w ciepłych afrykańskich barwach i wyposażone w wentylator, sejf oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Goście skorzystać mogą z dodatkowych atrakcji organizowanych przez hotel. Lot balonem nad pustynią, wycieczki konne po okolicy, safari po rezerwacie połączone z obserwowaniem zwierząt, wycieczki na wydmy i do Dead Vlei. Co ciekawe, terenie rezerwatu Kulala Wilderness znajduje się prywatne wejście na teren Parku Narodowego Namib- Naukluft. Po aktywnie spędzonym dniu, ochłody zaznać można w odkrytym basenie oraz przy orzeźwiającym drinku serwowanym w hotelowym barze . Goście odpocząć też mogą w ogólnodostępnym salonie oraz na werandzie z widokiem na okresową rzekę Tsauchab River.
Lokalizacja
Odległość ważnych miejsc od hotelu: Namib-Naukluft Park – 25 km, Sossusvlei – 41 km.
Atuty
Wyjątkowe położenie na terenie prywatnego rezerwatu, sąsiadującego z Parkiem Narodowym Namib- Naukluft, możliwość spędzenia nocy pod gwieździstym niebem, na liczącej ponad 80 mln lat pustyni, możliwość odbycia lotu balonem, który pozwala z perspektywy ptaka podziwiać wspaniałe krajobrazy Namibii, jak również skorzystania z różnego rodzaju wycieczek typu safari organizowanych przez hotel
Do dyspozycji
basen, bar, jadalnia, weranda, taras na dachu, Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne
Sporty i aktywności
dodatkowo płatne : różnorodne safari, lot balonem
Najlepsza pora
od maja do listopada
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego