Zoetry Paraiso de la Bonita

Meksyk, Puerto Morelos, Jukatan
All inclusive
Plaża
Boutique
Nurkowanie
Windsurfing
Golf
Śluby i romantyczne podróże
O hotelu
Luksusowy hotel Zoetry Paraiso de la Bonita położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży w Puerto Morelos na Półwyspie Jukatan. Hotel oferuje gościom formułę all inclusive obejmującą  wiele organicznych, wegańskich czy bezglutenowych posiłków oraz wyselekcjonowane markowe alkohole.

Hotel znajduje się na terenie starej, meksykańskiej posiadłości zmienionej w klimatyczny ośrodek, z licznymi dziełami sztuki z całego świata, dzięki czemu posiada niesamowity urok.

Hotel posiada łącznie tylko 90 pokoi.

W niewielkiej odległości od hotelu znajduje się park rozrywki Xcaret.
Kategoria
5*
Pokoje

Wyposażenie pokoi: kosmetyki Bvlgari, mini-bar, bezpłatne międzynarodowe rozmowy telefoniczne, butelka wina musującego i świeże owoce każdego dnia. Niektóre apartamenty posiadają prywatny basen.

Do dyspozycji
3 restauracje, SPA, basen, sale konferencyjne, butiki
Sporty i aktywności
rejs katamaranem o zachodzie słońca, snorkeling, nurkowanie, żaglówki, windusrfing, kajaki, aerobik wodny, tenis ziemny, joga, degustacje win i tequili, lekcje hiszpańskiego, lekcje gotowania, lekcje produkcji cygar, lekcje ceramiki.

Z hotelu można zorganizować wycieczki do miast Majów jak Tulum, Chichen Itza, na wyspę Cozumel z doskonałymi warunkami do nurkowania, do tętniącego życiem Cancun, czy na plaże Playa del Carmen.  Nieopodal hotelu znajduje się 18-dołkowe pole golfowe.
Najlepsza pora
od grudnia do kwietnia
Oferty specjalne
SPECJALNE CENY NA SEZON 2021: Przykładowy pakiet 7 nocy w pokoju Ocean Front One Bedroom Suite with terrace
26 - 31 stycznia 2021 (45% zniżki): 1880 USD/osobę
1 luty - 31 marca 2021 (45% zniżki): 2020 USD/osobę
1 kwietnia - 30 kwietnia (40% zniżki): 1765 USD/osobę
!Ceny ważne przy rezerwacji potwierdzonej do 31 stycznia 2021.

Cena zawiera: 7 noclegów, pakiet All Inclusive, ubezpieczenie obejmujące COVID
Cena nie zawiera: transferu lotnisko - hotel - lotnisko - cena prywatnego transfer ok. 200 USD, przelotu międzynarodowego - koszt od ok. 3800 PLN/osobę w zależności od terminu. Nie jest wymagany test PCR.

UWAGA: Możliwa indywidualna wycena dłuższego/krótszego pobytu oraz innej kategorii pokoju - na życzenie klienta.
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego