The St Regis Mauritius Resort

Mauritius
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
Nurkowanie
Windsurfing
SPA
Natura
Kitesurfing
O hotelu
St. Regis to jeden z najbardziej eleganckich hoteli położonych przy pięknej piaszczystej plaży, która przez wielu uważana jest za najpiękniejszą na całym Mauritiusie. Wyjątkowe położenie potęguje majestatyczna góra Le Morne, która w połączeniu z błękitną wodą, bielą plaży i zielenią palm sprawia, że właśnie tutaj powstają najpiękniejsze pocztówki z wyspy. Wysmakowana kolonialna architektura, naturalne materiały, pastelowe kolory, dbałość  o najdrobniejsze elementy w połączeniu z dyskretną obsługą zadowolą najbardziej wymagających klientów.  Hotel polecany osobom ceniącym eleganckie hotele, piękne scenerie, doskonały serwis, wykwintne jedzenie oraz ciszę i spokój. Wszystkim gościom przysługuje obsługa prywatnego butlera.
Lokalizacja
Hotel położony jest na południowo-zachodnim wybrzeżu, na wpisanym na listę UNESCO Półwyspie Le Morne, w jednej ze spokojniejszych części wyspy. Od lotniska dzieli go 70 km, czyli ok. 1,5 h jazdy. Do stolicy Port Louis jest 50 km. W okolicy znajdują się najlepsze warunki do uprawiania kitesurfingu.
Atuty
sceneria, elegancja, serwis butlera, wykwintna kuchnia
Pokoje

Hotel oferuje 172 przestronnych pokoi w jednopiętrowych, kameralnych budynkach położonych nieopodal plaży w tropikalnym ogrodzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w kosmetyki Remede.

Pokoje junior suite (65) o powierzchni 65m2 położone są w ogrodzie. Zlokalizowane na parterze lub pierwszym piętrze.

Pokoje ocean junior suite (55) o powierzchni 65 m2 posiadają widok na ocean. Również zlokalizowane są albo na parterze albo na 1. piętrze.

Beachfront Junior Suite (24) – o powierzchni 75 m2, posiadają niezakłócony widok na ocean oraz bardziej przestronną część wypoczynkową.

Beachfront Senior Suite (8) – o powierzchni 100 m2 położone są tuż przy plaży. Położone albo na parterze albo na 1. piętrze. Również posiadają niezakłócony widok na ocean oraz bardzo przestronny taras lub balkon.

Do dyspozycji
5 restauracji – większość a la carte (kuchnia francusko-mauritiuska, indyjska, owoce morza i grill, japońska oraz tajsko-azjatycka); 2 bary, basen, SPA, siłownia, klub dla dzieci
Sporty i aktywności
Sporty gratis: windsurfing, narty wodne, snurkowanie, kajaki, paddleboarding

Sporty płatne: kitesurfing, nurkowanie

Wycieczki: łodzią ze szklanym dnem (bezpłatnie), rejs katamaranem (bezpłatnie), połowy dalekomorskie (płatne dodatkowo). Gościom przebywającym na Mauritiusie oferujemy także wycieczki obejmujące najważniejsze atrakcje jak: Ogrody Pamplemousses, zakupy w Port Louis, wycieczkę na Wyspę Jeleni, 7 Kolorów Ziemi, Wąwozu Czarnej Rzeki, Parku Casela, fabryki rumu. Szukającym mocniejszych wrażeń polecamy loty helikopterem i na paralotni.
Najlepsza pora
Październik – kwiecień
Oferty specjalne
Wczesna rezerwacja:
30-55% zniżki na cały pobyt (w zależności od sezonu) przy rezerwacjach na min. 60 dni przed przylotem.

Nowożeńcy:
50% zniżki na całą rezerwację. Dodatkowo butelka szampana, kosz owoców, 1 romantyczna kolacja, jeden 40-min. masaż w godz. 9.00-15.00
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego