The Ritz-Carlton, Dubai

Emiraty Arabskie, Dubaj
Plaża
SPA
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
Zakupy
O hotelu
Hotel Ritz-Carlton, położony przy własnej plaży w Dubaju, to jeden z najstarszych i zarazem najlepszych hoteli w tym mieście. Reprezentuje styl śródziemnomorskim, na który składają się m.in. pięknie zadbane ogrody. Z tego ekskluzywnego hotelu w ciągu zaledwie kilku chwil można się dostać na słynną promenadę The Walk at JBR z której rozciąga się piękny widok na zatokę i przy której znajdują się doskonałe restauracje i luksusowe butiki. Bogatą historię Dubaju ciekawie ukazuje Muzeum Dubajskie znajdujące się w odrestaurowanym forcie Al-Fahidi, który wybudowano w 1787 r. Warto zwiedzić też największy w okolicy meczet Jumeirah, który jako jedyny w Dubaju jest otwarty dla wszystkich. W ramach krótkiej wycieczki można zobaczyć dom szejka Saeeda Al-Maktouma, który był rezydencją rządzącej dynastii. Obecnie organizowane są w nim wystawy prezentujące historię państwa.

Spośród kilku hotelowych lokali gastronomicznych na szczególną uwagę zasługują Blue Jade, który specjalizuje się w daniach kuchni azjatyckiej i zdobyła nagrodę dla najlepszej restauracji serwującej potrawy kuchni Azji Południowo-Wschodniej (the Best Southeast Asian Restaurant), którą przyznał w 2015 r. portal Time Out Dubai, oraz restauracja Amaseena serwująca dania pod namiotami beduinów.

Hotel Ritz-Carlton Dubai organizuje dla swoich gości różne rozrywki, np. wycieczki na pustynię oraz jazdę na nartach po wydmach. Rodziny mogą zwiedzić parki tematyczne, m.in. Aquaventure Water park ze zjeżdżalniami, sztucznymi rzekami i prywatną plażą lub Children’s City, w którym dzieci poznają tajemnice nauki i natury.

Hotelowe Spa oferuje różnorodne zabiegi, m.in. masaż Arabia Felix, podczas którego wykorzystuje się lokalne produkty, takie jak woda różana, sól z Morza Martwego i mleko wielbłądzie.

Wakacje w hotelu Ritz-Carlton Dubai polecamy zarówno rodzinom podróżującym z małymi dziećmi, nastolatkami jak i parom poszukującym romantycznej atmosfery.
Kategoria
5*
Lokalizacja
33 km od portu lotniczego w Dubaju, 34 km od portu lotniczego Dubaj-Al Maktoum i 99 km od portulotniczego Abu Zabi.
Pokoje

294 pokoje i suity o różnych kategoriach : Deluxe Room, Ocean Deluxe Room, Family Room, One Bedroom Suite, One Bedroom Gulf Suite, Family Suite, Club Deluxe Room, One Bedroom Club Suite, One Bedroom Ocean Club Suite, Emirates Suite,Royal Suite, Presidential Suite wszystkie komfortowo wyposażone.

Do dyspozycji
9 restauracji i barów, 6 basenów, Spa (12 pokoi zabiegowych, pomieszczenia relaksacyjne, tradycyjny hammam, basen zewnętrzny, płytsze baseny z ciepłą i chłodną wodą, masaże, zabiegi na twarz i ciało), program rozrywkowy dla dzieci w Ritz Kids, sale do organizacji spotkań i wesel
Sporty i aktywności
centrum fitness, boccia (podobna gra do gry w bule), sporty plażowe, tenis
Najlepsza pora
od października do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego