The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa

Indonezja, Nusa Dua, Bali
Dla rodzin
SPA
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
O hotelu
Jeden z najlepszych i najbardziej luksusowych hoteli na Bali, należący do międzynarodowej sieci Starwoodhotels. Położony jest w centrum Nusa Dua, tuż przy plaży. Budynki wkomponowane są w piękną tropikalną roślinność i otoczone basenami w kształcie laguny. Polecany dla osób szukających ciszy i wypoczynku w spokojnym i urokliwym otoczeniu.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Nusa Dua. Czas transferu z lotniska ok. 20 min.
Pokoje

Deluxe Garden: Typ: room
O pow. 38 m2, nowoczesne i luksusowe z elementami balijskiego rękodzieła, posiadają balkon z widokiem na ogród. Wyposażenie: klimatyzacja, łazienka (WC, wanna, prysznic, suszarka do włosów), TV, telefon, internet, sejf, mini bar.

Deluxe Lagoon View Typ: room
O pow. 38 m2, luksusowo wyposażone, posiadają balkon z widokiem na lagunę. Wyposażenie: jak w pokoju deluxe.

Deluxe Lagoon Access Typ: room
Położone na parterze, z wejściem do laguny (basenu). Wyposażenie: jak w pokoju deluxe.

Deluxe Studio Typ: room
Położone na piętrze. Wyposażenie: jak w pokoju deluxe, dodatkowo posiadają część wypoczynkową oraz bardziej przestronną łazienkę, z oddzielnym prysznicem.

Studio Lagoon Access Typ: room
Położone na parterze, z wejściem do laguny (basenu). Wyposażenie: jak w pokoju deluxe, dodatkowo posiadają część wypoczynkową , większą łazienkę, z oddzielnym prysznicem.

Do dyspozycji
baseny w kształcie laguny, brodzik dla dzieci, 3 restauracje (kuchnia międzynarodowa, indonezyjska, owoce morza), 3 bary, klub karaoke, plac zabaw dla dzieci, wykwalifikowana opieka dla dzieci, wypożyczalnia samochodów, pralnia, butiki, salon piękności, sala konferencyjna, 24 godzinny serwis, opieka medyczna, wieczorne przedstawienia, LAGUNA SPA - luksusowe centrum odnowy biologicznej
Sporty i aktywności
program sportowy i rozrywkowy, korty tenisowe, sporty wodne
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego