The Brando

Polinezja Francuska, Tetiaroa
Plaża
Prywatna wyspa
Wille
Natura
All inclusive
Nurkowanie
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
O hotelu
The Brando to niezwykły, ekskluzywny hotel zlokalizowany na rajskiej wyspie Tetiaroa, zakupionej w 1966 roku przez Marlona Brando w celu ochrony jej unikalnego ekosystemu.

Zgodnie z wizją aktora w 2014 na powstał tu ekologiczny hotel oferujący swoim Gościom 35 willi z prywatnym basenem i bezpośrednim dostępem do plaży. Można się tutaj dostać z wyspy Tahiti lub Moorea prywatnym samolotem linii Air Tetiaroa.


The Brando jest hotelem funkcjonującym zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju: wykorzystuje się tutaj wyłącznie baterie słoneczne oraz energię uzyskaną w procesie recyklingu odpadów. Do klimatyzacji stosowana jest woda z głębi oceanu.


Jako jedyny ekskluzywny hotel na Polinezji oferuje wyżywienie All Inclusive, na bardzo wysokim poziomie.  Owoce i warzywa są hodowane w ekologicznych warunkach na terenie wyspy, ryby pochodzą z lokalnych połowów, a pieczywo i ciasta są wypiekane na miejscu. Posiłek można zjeść o dowolnej porze dnia i nocy w  dowolnym miejscu: w jednej z 2 restauracji, własnej willi, na plaży, czy na basenie.


Czeka tu również wiele rozrywek: nauka tańca polinezyjskiego, lekcje muzyki, wycieczki archeologiczne, wyprawy rowerowe i nurkowe oraz kino na świeżym powietrzu.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Z hotelu jest niecałe 20 minut samolotem na międzynarodowe lotnisko Tahiti.
Pokoje

One bedroom Typ: villa
Wewnątrz tej willa poczujesz się jak w domu. Została starannie zaprojektowana, aby wtapiała się w otoczenie i poprawiała jego spokój, dzięki czemu poczujesz się tu, jakby wnętrze i na zewnątrz połączyły się. Przytulny salon wyposażony jest w miękkie i wygodne krzesła i sofy, posiada taras z prywatnym basenem i jest połozony w odległości kilku kroków od plaży. Z boku jest pomieszczenie multimedialne, w którym można słuchać muzyki, oglądać filmy lub korzystać z Wi-Fi.

Two-Bedroom Villa Typ: villa
Posiada wszystkie udogodnienia willi z jedną sypialnią.

Wewnątrz znajduje się duży, przestronny salon wyposażony jest w łączność Bluetooth i telewizor. W salonie znajduje się również prywatna jadalnia z miejscami do siedzenia dla sześciu osób, kuchnia i szerokie wejście na duży, dwupoziomowy taras.

Three-Bedroom Villa Typ: villa
Willa z 3 sypialniami (246 m2) jest idealna na wyjazd z przyjaciółmi lub większą rodziną. Ta willa ma wszystkie cechy willi z dwiema sypialniami, ale dużo wieksza powierzchnię.
Trzecia sypialnia jest oddzielona od głównej willi naziemnym chodnikiem i obejmuje własną garderobę, łazienkę i wannę na świeżym powietrzu.

Na obszernym tarasie znajduje się basen o powierzchni 22 m2.

The Residence Typ: villa
Odkryj piękną ekologiczną rezydencję przy plaży z trzema sypialniami w stylu polinezyjskim, zaprojektowaną z luksusowymi wnętrzami mieszkalnymi wewnątrz / na zewnątrz oraz wieloma miejscami do spożywania posiłków i rozrywki.

Rezydencja w stylu polinezyjskim z trzema sypialniami to około 557 m2 powierzchni mieszkalnej, w tym około 279 m2 zamkniętej, klimatyzowanej przestrzeni i około 279 m2 zewnętrznej powierzchni tarasowej z prywatnym basenem .

Goście rezydencji Brando mają pełny dostęp do wszystkich atrakcji i udogodnień kurortu, w tym wielu restauracji, sportów wodnych, luksusowego polinezyjskiego spa, baru z widokiem na lagunę, baru na plaży, centrum fitness, ogrodu organicznego, biblioteki, sklepu z perłami, butiku i ośrodka Ecostation.

Zgodnie z przywiązaniem Brando do zrównoważonego rozwoju, Brando Residence współistnieje w pełnej harmonii z otoczeniem i jest skonstruowana zgodnie z tymi samymi standardami, które zapewniły Brando certyfikat LEED Platinum.

Do dyspozycji
SPA
Sporty i aktywności
nurkowanie, wycieczki rowerowe
Najlepsza pora
od czerwca do sierpnia i od grudnia do stycznia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego