Six Senses Ninh Van Bay

Wietnam, Nha Trang
Boutique
Dla rodzin
Natura
Nurkowanie
Plaża
SPA
Wille
O hotelu
Wyjątkowy hotel typu boutique ultraluksusowej sieci Six Senses, której główną zasadą jest zapewnienie wypoczynku w zgodzie z naturą. Kompleks willi położony jest w malowniczej zatoce Ninh Van, do której można się dostać wyłącznie łodziami z Nha Trang. Piaszczysta, zatoczkowa plaża, ogromne głazy i wychodnie skalne, krystalicznie czyste wody z bogactwem raf koralowych oraz malownicze wzgórza tworzą niepowtarzalne miejsce do błogiego wypoczynku. W architekturze i wystroju wnętrz wykorzystano głównie naturalne elementy z wyraźną dominacją drewna i kamienia. Pokoje są proste, lecz niezwykle eleganckie. Łączą w sobie styl wietnamski i nowoczesne, unikalne rozwiązania. Dla chętnych oferowane są prywatne kolacje w grotach skalnych i na bezludnych wyspach. Hotel zdobył wiele nagród i tytułów w tym za najlepszy hotel w Wietnamie. Znalazł się także na liście „101 Wyjątkowych Hoteli Świata” wg Elite Traveler.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel położony jest w odciętej od cywilizacji zatoce, do której można dotrzeć jedynie łodzią. Najbliższym miastem jest Nha Trang, gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko. Transfer z lotniska w Nha Trang zajmuje ok. 1,5h (w tym 20 minut łodzią).
Atuty
lokalizacja, piękna rafa koralowa, elegancki design, wille z prywatnym basenem
Pokoje

Do dyspozycji gości 59 indywidualnych willi, wszystkie z prywatnymi basenami oraz z widokiem na morze.

Beachfront Pool Villa - (pow. 176 m2) – 24 willi w rustykalnym stylu, z bezpośrednim dostępem do plaży i prywatnym ogrodem. Składają się z sypialni, salonu, dużej łazienki połączonej z ogrodem, mini-piwniczki z winami, zadaszonego tarasu na 1. piętrze z basenem i meblami wypoczynkowymi oraz dodatkowego tarasu z leżakami tuż przy plaży. W łazience drewniana wanna.

Family beach pool villa (pow. 207 m2) – 11 willi. Lokalizacja I wyposażenie jak w willach beachfront pool. Dodatkowo posiadają sypialnię dla dzieci.

Hill Top Villa - (pow. 158 m2) – 10 willi położonych na wzgórzu z pięknym widokiem na otaczające góry i zatokę, oferujące pełną intymność. Składają się z sypialni, salonu, garderoby, otwartej łazienki na 1. piętrze, mini-piwniczki z winami, dużego tarasu z prywatnym basenem i leżakami.

Water Villa with Rockery - (pow. 154 m2) – jedyne tego rodzaju wille w całym Wietnamie,
wkomponowane w formacje skalne tuż nad wodą, zapewniające wyjątkową prywatność. Dostęp wyłącznie łódkami lub po pokonaniu malowniczej ścieżki ze schodkami. Składają się dwukondygnacyjnego budynku: zadaszonego pokoju wypoczynkowego, sypialni, dużej łazienki, tarasu z leżakami oraz basenu wyżłobionego w skałach.

Rock Villa - (pow. 187 m2) – wkomponowane naturalnie w skałki nad wodą, w najbardziej wysuniętej na zachód części hotelu. Składają się z sypialni, dużej łazienki z drewnianą wanną, garderoby, mini-piwniczki z winami, zadaszonej werandy z meblami wypoczynkowymi, tarasu przy basenie wkomponowanym w skałki oraz drugiego tarasu na wodzie.

Spa Suite Villa - (pow. 164 m2) idealne dla bardzo wymagających klientów, położone na wzgórzu nieopodal Spa, dokąd prowadzą kamienne schodki. Posiadają salon, sypialnię, łazienkę z drewnianą wanną i garderobą, łaźnię parową, prywatny basen oraz pokój do zabiegów spa.

Do dyspozycji
3 restauracje (kuchnia wietnamska i międzynarodowe ze szczególnym naciskiem na żywność organiczną i ekologiczną), 2 bary, basen, siłownia, sauna, łaźnia parowa, SPA Six Senses, salon piękności, wypożyczalnia CD/DVD, fryzjer, butik, biblioteka, centrum biznesowe, opieka lekarska, centrum nurkowe, bezpłatne meleksy, opiekunki do dzieci, klub dla dzieci, rowery do poruszania się po hotelu.

Sporty i aktywności
Sporty: tenis ziemny, siatkówka plażowa, badminton, łódki, kajaki, windsurfing, żaglówki (hobbie cat), narty wodne, nurkowanie, snurkowanie, rowery
Wycieczki: wycieczki do okolicznych wiosek; wycieczki łodziami po okolicznych wysepkach; rejs po rzece Cai do gorących źródeł, gdzie można wziąć kąpiel błotną; rejsy przy zachodzie słońca, połowy dalekomorskie; rejsy na snurkowanie i nurkowanie; do wyboru wiele pieszych szlaków poprowadzonych po okolicznych wzgórzach z zapierającymi widokami na zatokę.
Inne: lekcje gotowania;
Najlepsza pora
styczeń - kwiecień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego