Santo Maris Oia Luxury Suites & Spa

Grecja, Santorini
Boutique
SPA
Tylko dla dorosłych
O hotelu
Santo Maris Oia to urzekający butikowy hotel otwarty w 2016 roku. Położony na skraju malowniczej miejscowości Oia z niesamowitym widokiem na kalderę rozpościerającym się z przestronnych tarasów. Do dyspozycji gości oddanych jest 65 komfortowych apartamentów i 2 prywatne wille utrzymane w lokalnym stylu Cyklad. Hotel zaprasza w swe wyjątkowe progi gości od 12 roku życia.

 
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel Santo Maris Oia to butikowy nietuzinkowy hotel położony w północno - zachodniej części wyspy Santorini, zaledwie 5 minut spacerkiem od miejscowości Oia - najbardziej malowniczej wioski na wyspie z artystycznym charakterem.
Pokoje

Hotelowe apartamenty i wille są stylowo urządzone i zapewniają luksusowy wypoczynek. W każdym pokoju goście mogą korzystać z wanny z hydromasażem, aneksu kuchennego z ekspresem do kawy i miejscem do przygotowywania posiłków.

Do dyspozycji
Restauracja Alios Ilios Restaurant - śniadanie i kolacje bufetowe, bar przy basenie Akratos Poolside Bar, 5 odkrytych basenów, prywatne baseny i wanny z hydromasażem, serwis concierge: organizacja wycieczek, wielokrotnie nagradzane spa Anassa (zabiegi kosmetyczne, krioterapia, sauna, podgrzewany kryty basen)
Sporty i aktywności
zajęcia jogi i pilatesu, siłownia
Najlepsza pora
maj - październik
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego