Royal Davui Island Fiji Resort

Fidżi, Royal Davui Island
Wille
Prywatna wyspa
Natura
SPA
Boutique
Tylko dla dorosłych
Śluby i romantyczne podróże
All inclusive
O hotelu
Luksusowy Royal Davui Island Resort to prawdziwy raj zagubiony na maleńkiej fidżyjskiej wyspie. Bez pośpiechu i bez stresu poczujesz, że jesteś z dala od zgiełku współczesnego życia.

Royal Davui hotel dla dorosłych na wyspie Fidżi –zapewnia wszystko, co najlepsze: prawdziwą troskę i ciepło, a także prywatność i swobodę bycia w odosobnieniu we własnej tropikalnej oazie.

W zaledwie 16 ekskluzywnych willach z prywatnym basenem goście odnajdą upragniony spokój i ciszę pośród białej piaszczystej plaży, turkusowej wody i wysokich palm.

Ten romantyczny, butikowy hotel kieruje swoją ofertę do osób powyżej 16 roku życia i jest szczególnie polecany na romantyczny wyjazd we dwoje np. z okazji podróży poślubnej, czy rocznicy.

Dzięki zabiegom spa zaprojektowanym przez Pure Fidżi, prywatnym małym basenom w każdej willi i łatwemu dostępowi z lotniska Nadi, Royal Davui Island Resort to idealne miejsce na odpoczynek od codzienności. Obecna tu koncepcja odpowiedzialnej turystyki pozwala zachować wyspę w jej naturalnej formie. Właściciele zaprojektowali wille, budynki i udogodnienia, aby wtopić się w istniejącą roślinność i stare drzewa. Rafa otaczająca wyspę została uznana za „TABU” (święta); a połowy w promieniu 1 mili od wyspy są zabronione. W rezultacie powstał wspaniały rezerwat morski z niezliczonymi gatunkami ryb, małż i koralowców.

Personel hotelu zachwyca swoją gościnnością i serdecznością, ale jednocześnie szanuje prywatność swoich gości, aby mogli w pełni cieszyć się swoją prywatną tropikalną oazą. Każdego dnia restauracja Banyan Restaurant oferuje nowe, wyjątkowe menu, a świeżymi posiłkami można delektować się na prywatnym tarasie swojej willi lub w jednym z wyjątkowych miejsc ukrytych na wyspie, z dala od innych turystów.

Możliwe jest również wynajęcie całej wyspy na wyłączność i dzięki temu można tu celebrować wyjątkowe okazje w towarzystwie jedynie najbliższych osób i znajomych.
Kategoria
5*
Lokalizacja
30 min. trwa lot z Nadi Airport do Pacific Harbour, a później 35 min. szybką motorówką poprzez lagunę.
Atuty
Formuła All Inclusive, prywatna wyspa, morski rezerwat przyrody
Pokoje

Każda przestronna willa posiada mały basen, oddzielną część dzienną, obszerny taras zewnętrzny i widok na oszałamiającą lagunę Beqa.

Do dyspozycji
restauracja, bar, Spa, klub nurkowy, sprzęt do sportów wodnych, wycieczki, picnic na plaży, lekcje gotowania, basen, występy
Sporty i aktywności
nurkowanie, kajaki,  żaglówki - Hobie Cat, snorkeling, touch rugby, siatkówka, gry plażowe, bocce & croquet, stand up paddle boards, wędrówki po wyspie
Najlepsza pora
od maja do października
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego