Radisson Blu Hotel Reussen

Szwajcaria, Andermatt
Narty / Snowboard
Dla aktywnych
Dla rodzin
Góry
SPA
O hotelu
" Pośród wszystkich miejsc, które znam, to jest mi najmilsze i najciekawsze" - powiedział Johann Wolfgang von Goethe, który pod koniec XVIII w. odwiedził okolice Gottharda. Dolina Urserntal (kanton Uri) leżąca u stóp przełęczy Gotarda zalicza się do najbardziej imponujących wysokogórskich dolin w Szwajcarii. Andermatt, największa spośród trzech wiosek w dolinie, leży pośrodku szwajcarskich przełęczy alpejskich na skrzyżowaniu szlaków z północy na południe. Różnorodność wycieczek obejmujących osiem okolicznych przełęczy jest imponująca.

Radisson Blu Hotel Reussen to doskonały wybór dla miłośników sportów zimowych. Położony na wysokości 1444 m n.p.m. w malowniczej wiosce, między stokami SkiArena Andermatt-Sedrun i lodowcem Gemsstock. To idealne miejsce dla narciarzy oraz na wypady górskie poza sezonem narciarskim.

Hotel posiada nowoczesne centrum wellness z 25-cio metrowym krytym basenem, z pięknym widokiem na górskie szczyty, klubem fitness, sauną, łaźnią hammam oraz szeroką gamą zabiegów odprężających po intensywnym dniu w górach.
Kategoria
4*
Lokalizacja
ok 90 min drogi samochodem z Zurichu ; ok. 2 godz. pociągiem z lotniska w Zurichu ; 500 m od dworca kolejowego w Andermatt.
Hotel leży w odległości ok. 550 m od ski Lift Andermatt ; ok. 900 m od Andermatt-Gurschen. Ski bus ma przystanek bezpośrednio przy hotelu.
Pokoje

244 pokoje typu standard (ok 28 m2) oraz apartamenty w części rezydencyjnej (do 132 m2) z salonem, aneksem kuchennym w pełni wyposażonym z jedną, dwoma lub trzema sypialniami.

Do dyspozycji
restauracja, bar, centrum wellness, narciarnia, 6 sal konferencyjnych, sala koncertowa "Andermatt Concert Hall" Hotel idealnie nadaje się do organizacji spotkań motywacyjnych i konferencji biznesowych.
Sporty i aktywności
Andermatt należy do terenów sportów zimowych z najwyższą gwarancją śniegu w Szwajcarii. Do dyspozycji narciarzy, którzy wolą spokojniejsze zjazdy lub podróżują z rodziną, teren narciarski Nätschen i w Sedrun jest idealny. Dla miłośników zjazdów freeridowych oraz stromych zjazdów najbardziej odpowiedni jest Gemsstock.
Relaks oferuje także ponad 100 km oznakowanych szlaków do wędrówek w rakietach śnieżnych lub pieszo. Szlak Andermatt Trail dla lubiących chodzić w rakietach śnieżnych to półtorogodzinna trasa długości około 3km. Szybkie zjazdy sankami możliwe są na trzech trasach. Dla miłośników jazdy na nartach biegowych czeka 28 km tras do jazdy stylem klasycznym i łyżwowym w dolinie Uri oraz 12 km w Sedrun.

Obszar narciarski SkiArena Andermatt-Sedrun: ma do zaoferowania 180 km tras narciarskich, 22 wyciągi narciarskie, 28 kilometrów tras biegowych, skitouring, trasy saneczkowe, miejsca do wspinaczki lodowej

W lecie przyciągają tu turystów atrakcyjne krajobrazy z licznymi jeziorami górskimi, małymi lodowcami, malowniczymi dolinami i przełęczami.
Najlepsza pora
zima , kwiecień - październik
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego