Qualia - Great Barrier Reef

Australia, Wyspa Hamilton - Wielka Rafa Koralowa
Plaża
Nurkowanie
Śluby i romantyczne podróże
Boutique
Tylko dla dorosłych
Natura
O hotelu
Wielokrotnie nagradzany luksusowy hotel Qualia położony jest w wyjątkowym miejscu, w sercu Wielkiej Rafy Koralowej. Ten kameralny hotel, oferuje spokojny wypoczynek dla gości od 16 roku życia. W okolicy można podziwiać różnorodność podwodnego życia oraz odkrywać lokalne malownicze wyspy i koralowe zatoki, które tworzą   największy na świecie ekosystem raf koralowych. Hotel oferuje prywatny jacht na rejs po Whitsundays, w czasie lotu prywatnym helikopterem można podziwiać Wielką Rafę Koralową lub zrelaksować się na dziewiczych plażach Wyspy Whitehaven rozciągający się na długości siedmiu kilometrów.  Unikalny projekt Qualii łączy w sobie poczucie przestrzeni  i harmonii, a położenie wśród rodzimych Eukaliptusów i zapierających dech w piersiach widoków na Morze Koralowe i sąsiednie wyspy pozwala wypocząć w wyjątkowym miejscu. Hotel oferuje 60 luksusowych pawilonów.

Dwie ekskluzywne restauracje qualia kontynuują uwodzenie zmysłowe, zapewniając idealną scenę, na której szef kuchni Alastair Waddell może zapewnić swoją kulinarną doskonałość. Goście mogą delektować się wyśmienitą kuchnią w Long Pavilion lub zrelaksować się w Pebble Beach. .
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel położony jest w rejonie Wielkiej Rafy Koralowej, na Wyspie Hamilton, ok. 3 km od lokalnego lotniska Hamilton Island Airport i ok. 2h20 minut lotu od Sydney.
Do dyspozycji
Dwa baseny, dwa bary, dwie restauracje: Long Pavilion, która  idealnie nadaje się na śniadania. Po południu goście mogą delektować się koktajlami, a następnie wieczorem zjeść kolację, która obejmuje menu degustacyjne Qualia z siedmioma daniami i wyborem win z hotelowej piwniczki. Restauracja Pebble Beach jest bardziej swobodna, znajduje się nad brzegiem morza i oferuje współczesny australijski lunch  oraz miejsce, w którym goście mogą zrelaksować się po południu. Do dyspozycji również jest prywatna jadalnia, biblioteka, centrum fitness, spa oferujące szereg unikalnych, australijskich zabiegów relaksacyjnych i rewitalizujących. Goście mają również dostęp do klubu jachtowego Hamilton Island i światowej klasy 18-dołkowego pola golfowego na sąsiedniej Wyspie Dent.
Sporty i aktywności
snurkowanie, nurkowanie
Najlepsza pora
grudzień-luty
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego