Myconian Imperial

Grecja, Mykonos
O hotelu
Luksusowy hotel Myconian Imperial należący do prestiżowej grupy Leading Hotels of the World położony jest na wzgórzu, z wyjątkowo pięknym widokiem na morze i zatokę, z najdłuższą na wyspie piaszczystą plażą. Wybudowany jest w typowym dla Cyklad stylu, z przewagą bieli i kamienia. Hotel oferuje przestronne bielone wnętrza, zrównoważone ciepłymi drewnianymi detalami i atrakcyjnym wzornictwem. W czasie pobytu można skorzystać z luksusowego spa, basenu ze słoną wodą i barów oferujących koktajle i przekąski. Hotel jest doskonałym miejscem dla nowożeńców i par poszukujących wypoczynku w otoczeniu pięknej natury.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel położony jest bezpośrednio nad najdłuższą piaszczystą plażą Elia, na południowym wybrzeżu wyspy Mykonos. Plaża otoczona jest majestatycznymi klifami, błękitnym morzem i charakterystyczną dla Cyklad architekturą.
Atuty
Należy do prestiżowej grupy Leading Hotels of the World;
Piękny widok na morze i zatokę;
Położenie w pobliżu najdłuższej piaszczystej plaży na wyspie Mykonos;
Pokoje

Hotel oferuje przestronne pokoje i suity łączące komfort z tradycyjną architekturą Cyklad. Poszczególne pokoje tych samych kategorii różnią się od siebie.
Liczba pokoi: 118.
Hotel wyremontowany w 2017 roku.
Rekomendowany dla: par, rodzin, grup znajomych i przyjaciół, grup firmowych typu incentive, amatorów spa.

Classic room (28m2): widok na ogród, hotel lub morze; max. dla 3 osób;
Premium room (28m2): widok na morze; opcjonalnie jacuzzi lub mały prywatny basen; max. dla 3 osób;
Superior room (35m2): widok na morze; opcjonalnie jacuzzi lub mały prywatny basen; max. dla 3 osób;
Executive Suite with Private Pool (60-68m2): widok na morze; prywatny mały basen; max. 2 osoby;
Grand Executive Suite with Private Pool (105m2): widok na morze; prywatny mały basen; max. 3 osoby;

Do dyspozycji
spa, fitness (9h00-21h00), zajęcia pilatesu i jogi na zamówienie, basen ze słoną morską wodą i pięknym widokiem na morze, jacuzzi, bar, 4 restauracje w tym bar sushi, restauracja Maltemi oferująca śniadania, restauracja Celebrities specjalizująca się w owocach morza, serwis 24h, wi-fi (bez opłat), parking, plac zabaw dla dzieci, opiekunki na zamówienie, regularny serwis transferów minibusem do miasta Mykonos, 2 butiki z pamiątkami, perfumami ubraniami i rękodziełem.
Sporty i aktywności
Na publicznej plaży Elia dostępne są: kajaki, windsurfing, narty wodne, parasailing, wakeboard, nurkowanie (centrum PADI); hotel oferuje przestrzeń na plaży z leżakami i parasolami.
Najlepsza pora
maj-wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego