Melia Braco Village

Jamajka, Rio Bueno
Plaża
Dla aktywnych
Dla rodzin
SPA
O hotelu
Melia Braco Village to 5-cio gwiazdkowy hotel położony przy prywatnej, piaszczystej plaży.

Na terenie hotelu znajduje się basen, strefa spa, bogate zaplecze sportowe oraz 6 restauracji ze smaczną i urozmaiconą kuchnią.

Relaksujący wypoczynek gwarantują 232 jasne i elegancko urządzone pokoje z widokiem na ogród lub morze.  Każdy z nich wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem. Posiada prywatną łazienkę ze szlafrokami i kapciami.

Na terenie hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów oraz samochodów.
Lokalizacja
Obiekt Melia Jamaica Braco Village usytuowany jest 40 km od miasta Ocho Rios i 15 km od miasta Runaway Bay. Odległość od lotniska w Montego Bay wynosi 47 km.
Do dyspozycji
Całodobowa recepcja, salon fryzjerski oraz sklep z pamiątkami.
Sporty i aktywności
W okolicy doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym jazdy konnej i nurkowania z rurką.
Najlepsza pora
od grudnia do marca
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego