Machangulo Beach Lodge

Mozambik, Półwysep Machangulo
Plaża
SPA
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
Nurkowanie
Wille
O hotelu
Ten luksusowy hotel jest położony w wyjątkowej lokalizacji na samym „czubku” pięknego półwyspu Machangulo w Mozambiku w otoczeniu 5 rezerwatów przyrody!  Dzięki temu zapewnia wyjątkowe widoki i wrażenia bycia w afrykańskim raju na „końcu świata” . Machangulo Lodge to 9 prywatnych willi usytuowanych tuż przy prywatnej plaży, oferujących zapierający dech w piersiach widok na ocean. To idealne miejsce na wakacje we dwoje lub wakacje rodzinne.
Spacerując w pobliżu Machangulo, można znaleźć wiele wspaniałych miejsc, z których roztaczają się wyjątkowe widoki na Ocean Indyjski i Wyspę Inhaca.
Fani podwodnego życia znajdą się tutaj jak w raju, a osoby preferujące ląd nie będą się nudzić.
Pikniki na pobliskiej plaży lub na jednej z dwóch wysp (wyspie Inhaca lub Portugalskiej) to propozycja idealna dla osób poszukujących romantycznych chwil we dwoje, o które personel hotelowy z wielka starannością zadba, aby one pozostały  niezapomniane.
Można tu również doświadczyć wyjątkowego relaksu w niesamowitym Spa. W ofercie można znaleźć zabiegi na twarz, jak i na całe ciało. Kompleksowe usługi masażystów podczas pobytu w Machangulo Lodge, pozwolą na całkowity odpoczynek dla wszystkich zmysłów.
Kategoria
4*+
Lokalizacja
Półwysep Machangulo, Lotnisko Maputo znajduje się o 42,2 km od hotelu.
Do dyspozycji
Spa, basen, bar, Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne.
Sporty i aktywności
nurkowanie, wyprawy na ryby, wycieczka do lokalnej wioski Santa Maria, piesze wycieczki, klub dla dzieci, zaplecze do sportów wodnych, nurkowanie z rurką, kajakarstwo
Najlepsza pora
od czerwca do października
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego