Le Crans Hotel & Spa

Szwajcaria, Crans Montana
Narty / Snowboard
Góry
Tylko dla dorosłych
SPA
O hotelu
LeCrans Hotel & Spa to luksusowy hotel utrzymany w stylu górskim, który położony jest wysoko ponad ośrodkiem narciarskim Crans-Montana pośród gór i lasów, a z jego okien roztacza się oszałamiający widok na Alpy oraz szczyt Mont Blanc.

Każdy pokój i apartament urządzony jest w tematyce związanej z innym regionem lub górami świata – od Himalajów po Kilimandżaro. Wnętrza wszystkich pokoi i apartamentów zdobią oryginalne przedmioty oraz imponujące dekoracje na ścianach.

Na miejscu znajduje się znakomita restauracja prowadzona przez szefa kuchni Pierre'a Crepauda. Lokal ten został wyróżniony gwiazdką przewodnika Michelin i 17 punktami przewodnika GaultMillau. Serwuje on tradycyjne szwajcarskie specjały i dania kuchni międzynarodowej, którymi można delektować się, podziwiając fantastyczne widoki na góry.

Wyjątkowy klub nocny w piwnicy jest znakomitym miejscem na wieczorną rozrywkę.

Centrum LeSpa zaprasza na wspaniałe zabiegi odnowy biologicznej. Spokojna atmosfera oraz wykorzystanie wody, kamieni i drewna przywodzi na myśl pobliskie góry. W spa dostępne są masaże, łaźnia turecka, sauna, wanna z hydromasażem oraz zabiegi pochodzące z tradycji Wschodu i Zachodu.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Odległość od lotniska w Genewie 2 godz. 20 min
Atuty
Goście mogą podziwiać niezwykłe widoki na najwyższe góry Europy z balkonów, tarasów, odkrytego basenu z podgrzewaną wodą oraz z restauracji brasserie.
Sporty i aktywności
Ośrodek narciarski Crans-Montana oferuje różnorodne stoki narciarskie na każdym poziomie. Dzięki południowym stokom narciarze cieszą się dużą ilością słońca przez całą zimę.

Trasy narciarskie są na wysokościach od 1500m do 3000m

Teren narciarski Crans-Montana, to także…

140 km tras narciarskich
kilka torów Pucharu Świata (FIS)
61 tras narciarskich na każdy poziom
15 tras alpinistycznych
najlepszy snowpark we francuskojęzycznej Szwajcarii
jedyny 22-calowy superpipe we francuskojęzycznej Szwajcarii
ponad 20 restauracji na terenie narciarskim
szalony après-ski w klubie Cry d’Er Club d’Altitude
nowoczesne wyciągi narciarskie
65 ha stoków naśnieżanych przez armatki
wioska igloo na lodowcu Plaine Morte
8-kilometrowy stok od lodowca do wioski
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego