Le Royal Méridien Beach Resort & Spa

Emiraty Arabskie, Dubaj
Dla rodzin
Miasto
Plaża
SPA
O hotelu
Hotel położony jest bespośrednio przy słynnej plaży Jumeirah z widokiem na Zatokę Perską. Wielkim atutem hotelu jest bliskość JBR Walk - jedynej nadmorskiej promenady Dubaju, pełnej luksusowych sklepów, restauracji i barów. W trzech budynkach sąsiadujących z ogrodem palmowym mieszczą się pokoje, restauracje, bary i spa. Hotel został gruntownie odnowiony w nowoczesnym stylu. Royal Meridien oferuje 13 restauracji i barów serwujących międzynarodową kuchnię w tym wielokrotnie nagradzaną Maya Mexican Kitchen oraz bar autorstwa Richarda Sandovala.   3 baseny oraz słynne Rzymskie Spa Corecolla z 5 basenami o różnej temperaturze, saunami i łaźnią parową czynią wypoczynek idealnym dla ciała. 3km od hotelu znajduje się światowej klasy klub golfowy Emirates .
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży, nieopodal Palmy Jumeirah oraz Dubai Mariny. Transfer z lotniska zajmuje ok. 30 minut.
Pokoje

przestronne pokoje i apartamenty typu suite posiadają klimatyzację, sejf ,ekspres do kawy. W zależnosci od typu oferują widok na morze ,baseny i panoramę miasta.

Do dyspozycji
Spa, 3 baseny, 13 restauracji i barów, bezpłatny internet, klub dla dzieci, sale konferencyjne, centrum fitness
Sporty i aktywności
korty tenisowe, 3 baseny, żeglarstwo, kajakarstwo, windsurfing, squash
Najlepsza pora
od października do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego