La Veranda Resort Phu Quoc MGallery by Sofitel

Wietnam, Wyspa Phu Quoc
Wille
Plaża
Zakupy
Dla rodzin
SPA
Nurkowanie
O hotelu
Wyspa Phu Quoc, w sercu której biją gorące źródła ukryte w dziewiczej, tropikalnej dżungli, leży na dalekim południu Wietnamu. Jej piękno zaczyna być powoli doceniane przez turystów, lecz wciąż pozostaje oazą spokoju z wielokilometrowymi, bezludnymi plażami pełnymi muszli i kokosów. Na zachodnim wybrzeżu Phu Quoc, bezpośrednio przy plaży, znajduje się kameralny hotel La Veranda zbudowany w kolonialnym stylu. Resort dysponuje 70 indywidualnymi willami oraz pokojami położonymi w niewielkim budynku głównym.
Kategoria
4*+
Lokalizacja
Hotel położony jest na wyspie Phu Quoc, oddalonej 1 h lotu od Sajgonu w południowej części Wietnamu. Zlokalizowany jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży Long Beach (Duong Dong), nieopodal słynnego nocnego targu. W niewielkiej odległości oddalona jest urokliwa świątynia Dinh Cau.
Atuty
plaża, wille, SPA
Pokoje

Pokoje Delux Garden: pow. 38 m2, położone w 1-piętrowym budynku w ogrodzie. Posiadają balkon lub taras z widokiem na ogród. W pokoju można zakwaterować max. 2 osoby dorosłe i 1 dziecko do lat 12.

Pokoje premier garden – bardziej przestronne niż deluxe – o powierzchni 46 m2

Pokoje premier ocean – pow. 46 m2, z widokiem na ocean

Garden Villa: pow. 63 m2, indywidualne wille z balkonami z widokiem na ogród. W łazience prysznic i wanna oddzielnie. W willi można zakwaterować max. 2 osoby dorosłe i 1 dziecko do lat 12.

La Veranda Suite: pow. 69 m2, indywidualne wille z przestronnymi tarasami z których można podziwiać zachody słońca, położone w pierwszej linii od plaży.

Do dyspozycji
2 restauracje, bar, basen, SPA, opiekunki do dzieci, sala konferencyjna, centrum nurkowe, klub dla dzieci, pokój z grami komputerowymi, centrum biznesowe, salon piękności, butik, centrum fitness z jacuzzi
Sporty i aktywności
Sporty: rowery górskie, badminton, siatkówka, snurkowanie, nurkowanie

Wycieczki: połowy dalekomorskie
Najlepsza pora
grudzień - marzec
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego