Jumeirah Beach Hotel

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Miasto
Plaża
SPA
O hotelu
Ten luksusowy hotel zaprojektowany został na kształt 26-pietrowej przełamującej się fali morskiej. Położony jest tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży. Wszystkie pokoje posiadają spektakularny widok na Zatokę Perską i słynny hotel przypominający żagiel - Burj Al Arab. Jest to hotel stworzony zarówno dla dorosłych jak i dla rodzin z dziećmi, dla których przeznaczono całą infastrukturę począwszy od basenów, brodzików, minidyskoteki, i codziennych animacji . Gościom hotelu przysługuje bezpłatny wstęp do Parku Wodnego Wild Wadi. Hotel składa się z budynku, gdzie zlokalizowanych jest 598 pokoi i części z prywatnymi willami Beit Bahar.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel położony jest przy piaszczystej plaży, nieododal hotelu Burj Al Arab, ok. 10 minut od centrum Dubaju. Transfer
z lotniska zajmuje ok. 30 minut.
Pokoje

Hotel posiada 598 pokoi położonych w 26-piętrowym budynku głównym oraz z 19 willi położonych w części Beit Al Bahar.
Wszystkie 598 pokoi w budynku głównym posiada widok na ocean. Pokoje dzielą się na 12 kategorii w zależności od powierzchni (od 50 do 216 m2).
Gościom 19 willi przysługuje osobna recepcja oraz prywatny serwis butlera. Każda willa o powierzchni od 79 do 112 m2 posiada prywatny basen i przestronny taras. Dla gości willi wydzielono prywatną część hotelu z osobnym basenem i leżakami.

Do dyspozycji
10 restauracji, w tym libańska, latynoamerykańska, włoska, śródziemnomorska, międzynarodowa, azjatycka, niemiecka, "zdrowa kuchnia", pizzeria
6 barów
SPA Talise z centrum fitness
klub dla dzieci i młodzieży z grami komputerowymi, wieczorkami filmowymi i szeroką gamą zajęć
klub nocny
5 basenów
6 oświetlonych kortów tenisowych i 3 do squasha
Centrum nurkowe PADI
Sporty i aktywności
tenis ziemny, squash, ścianka wspinaczkowa, siatkówka plażowa, tenis stołowy, badmington. Za opłatą: narty wodne, parasailing, windsurfing, połowy wędkarskie, nurkowanie z akwalungiem, kajaki, wake boarding, banan,
Najlepsza pora
od października do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego