Intercontinental Bora Bora Thalasso & Spa

Polinezja Francuska, Bora Bora
Plaża
Wille
SPA
Nurkowanie
Dla rodzin
O hotelu
Hotel należący do prestiżowej sieci Intercontinental położony jest na wyspie Bora Bora, tuż przy piaszczystej plaży z widokiem na malowniczą górę Otemanu.
Oferuje 80 luksusowych willi położonych na wodzie, na palach, w których zakwaterować można max. 4 osoby dorosłe lub 2 dorosłych i 2 dzieci.
Obiekt zasłynął pierwszym na Polinezji Francuskiej instytutem Thalasso, urządzonym na imponującej powierzchni 4.000m2 i oferującym bogatą gamę zabiegów pielęgnacyjnych.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Czas transferu z lotniska na Bora Bora to ok. 20 min. rejsu łodzią motorową.
Atuty
Hotel jest obiektem przyjaznym środowisku m.in. dzięki nowoczesnemu systemowi klimatyzacji, opartemu na wykorzystaniu zimnej wody z głębokich pokładów Pacyfiku.
Pokoje

Emerald Overwater Junior Suite Villa
Powierzchnia łączna 95m2, w tym 65m2 w willi oraz 30m2 w części tarasowej. Wille położone są w najbliższej odległości od plaży, restauracji i lobby hotelowego. Wyposażenie: klimatyzacja, wanna, oddzielny prysznic, garderoba, tv, dvd, wiatrak, serwis kawa/herbata, minibar, sejf, telefon, taras. Willa jest położona na palach, gdzie głębokość wody sięga od 1m do 1,2m.

Sapphire Overwater Junior Suite Villa
Wille położone w środkowej części pomostów, pomiędzy willami Emerald i Diamond, na palach, gdzie głębokość wody sięga od 1,20 do 1,50m. Powierzchnia i wyposażenie jak w willach Emerald.

Diamond Overwater Junior Suite Villa
Wille położone w najdalszej części pomostów, na palach, gdzie głębokość wody jest największa i sięga od 1,80m. Powierzchnia i wyposażenie jak w willach Emerald i Sapphire.

Diamond Otemanu Overwater Junior suite Villa
Wille położone na palach, z widokiem na malowniczą górę Otemanu. Głębokość wody przy zejściu od 1m do 1,20m. Powierzchnia i wyposażenie jak w pozostałych pokojach.

Diamond End of Ponton Overwater Junior Suite Villa
Wille położone na samym końcu pomostów, wysunięte najdalej, położone na palach, gdzie głębokość wynosi min. 1,8m. Powierzchnia i wyposażenie jak w willach Emerald i Sapphire.

Do dyspozycji
basen, 2 restauracje, serwis 24h, SPA Thalasso oraz centrum Balnooterapii, centrum fitness, wycieczki na lagunę, gdzie można podglądać rekiny i płaszczki, internet wi-fi, serwis concierge (8:00-22:00), centrum biznesowe 24h, wycieczki helikopterem, bilard.
Sporty i aktywności
nurkowanie z akwalungiem, kajaki, canoe, rowery wodne, snorkeling, tenis ziemny, siatkówka, badminton.
Najlepsza pora
od czerwca do sierpnia i od grudnia do stycznia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego