Ikies Santorini

Grecja, Santorini
Boutique
Śluby i romantyczne podróże
O hotelu
IKIES należy do wąskiej grupy wyjątkowych hoteli butikowych w Grecji. Jego niewielki rozmiar, nieziemska lokalizacja, elegancki minimalistyczny design i oferta luksusowego zakwaterowania w pokojach i apartamentach o nieregularnym kształcie, wydrążonych w skale sprawiają, że jest to hotel unikatowy. Połączenie intymnej i spersonalizowanej obsługi oferowanej w tak wyjątkowo pięknym otoczeniu to rzadkość.


 
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel Ikies zlokalizowany jest na skraju malowniczej miejscowości Oia, w północnej części Santorini, z imponującymi widokami na kalderę i okoliczne wyspy Cyklad. Z dzielnica Perivolás w 15 minut można dotrzeć spacerem do centrum miasteczka.
Pokoje

Hotel dysponuje 11 różnymi pokojami/domkami, które zostały zaaranżowane w wydrążonych w skale pomieszczeniach służących w latach 50-tych za mieszkania rybaków oraz magazyny, w których składowali sieci rybackie.
Niedawno odnowione apartamenty/domki są przestronne i utrzymane w zdecydowanie minimalistycznym stylu, każdy z nich posiada taras, zaś niektóre własną wannę z hydromasażem czy nawet łaźnię parową. Komfort pobytu zapewniają wszelkie najnowocześniejsze udogodnienia.

Do dyspozycji
basen, restauracja serwująca śniadania, pozostałe posiłki i napoje na prywatnym balkonie każdego domu, centrum wellness (masaż ajurwedyczny, aromaterpia, refleksologia, inicjacja Reiki), bezpłatne WiFi, parking
Sporty i aktywności
zajęcia z jogi, pilates, trening fitness
Najlepsza pora
maj - październik
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego