Hotel Dahu

Włochy, Madonna di Camiglio
Narty / Snowboard
Dla aktywnych
Dla rodzin
SPA
Natura
O hotelu
Kameralny hotel położony na wys 1550 mnpm. w bajecznym, cichym, słonecznym i panoramicznym miejscu, kilka kroków od centralnego placu Madonna di Campiglio. To doskonałe miejsce do rozpoczęcia spacerów w Parku Przyrody Adamello Brenta, wśród jezior, wodospadów i oaz natury, gdzie można spotkać się ze świstakami, wiewiórkami, sarnami, jeleniami ... to również strategiczna lokalizacja na zakupy czy wieczorne wyjścia do licznych barów na drinka.
Znajduje się przy wyciągu Pradalago Express (200 m) oraz ok. 500 m od gondoli Cinque Laghi, ok. 400 m od wyciągu krzesełkowego Miramonti, ok. 950 m od stacji gondoli Express Spinale Pradalago.

Dbanie o swoje ciało i umysł, szczególnie na wakacjach, jest ważne, aby odzyskać utraconą energię, dlatego hotelowe centrum odnowy biologicznej proponuje relaks już zaraz po przyjeździe i przez cały Państwa pobyt.

Hotel Dahu został odznaczony jako hotel Travellers Choice 2020.

Posiada trzy standardy pokoi (standard(23m2); superior ok.25/28m2, juniors suite ok. 32m2), które są urządzone w autentycznym góralskim  stylu Trentino Alto Adige z elementami drewna w połączeniu z nowoczesnym wystrojem. Większość pokoi posiada balkon.

 
Kategoria
4*
Lokalizacja
ok. 1600 km z Warszawy, ok. 180 km od lotniska w Weronie
Atuty
Doskonała lokalizacja tuż przy stacji gondoli.
Pokoje

W pokojach czuje się ciepło górskiego drewna, dbałość o szczegóły, naprawdę wygodne łóżko do wypoczynku, a zarazem nowoczesność i komfort.

Do dyspozycji
restauracja, salonik TV, bezpłatny internet, strefa odnowy biologicznej z bezpłatną: sauną turecką, jacuzzi, sauną fińską, z wanną z hydromasażem oraz prysznicem tropikalnym, możliwość masaży.
Sporty i aktywności
Region narciarski Madonna di Campiglio-Pinzolo: to ośrodek ze 100-letnią tradycją, gdzie w przeszłości bywali m.in.: cesarzowa Sissi i cesarz Franciszek Józef.
Oferuje narciarzom ok. 92 km tras narciarskich (ok. 33 km tras łatwych, 36 średnich i 23 trudnych), 33 wyciągi (10 gondoli, 19 wyciągów krzesełkowych, 1 wyciąg orczykowy, 3 taśmy narciarskie), 2 snowparki.
Trasa "Spinale Direttissima”, została zainaugurowany przez Michaela Schumachera.
Najlepsza pora
lato i zima
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego