Hotel Bergjuwel

Austria, Stubaital
Narty / Snowboard
Dla aktywnych
Góry
O hotelu
Hotel Bergjuwel położony jest niecałe 10 minut spacerem od centru miejscowości Neustift im Stubaital i oferuje tradycyjne pokoje z umeblowanym balkonem. Do dyspozycji Gości jest centrum odnowy biologicznej z dużym krytym basenem z przeciwprądem. Z WiFi można korzystać bezpłatnie.
Pokoje w hotelu Bergjuwel wyposażono w drewniane meble. Wszystkie pokoje dysponują telewizorem z płaskim ekranem, częścią wypoczynkową oraz biurkiem.
Centrum odnowy biologicznej w hotelu Bergjuwel obejmuje saunę fińską z drewna limby, łaźnię turecką i saunę sienną. Goście mogą również skorzystać z oferty spa w obiekcie Activehotel, który znajduje się zaledwie 150 metrów od hotelu.
Codziennie oferowane jest obfite śniadanie w formie bufetu, przygotowywane z ekologicznych i pełnoziarnistych produktów. Po południu podawane są typowo tyrolskie przekąski i domowe ciasta. Kolacja serwowana jest w oddalonym o 150 metrów obiekcie Activehotel (do wyboru 3 różne 4- daniowe menu z bufetem sałatkowym lub potrawy z karty).
Bezpłatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się zaledwie 2 minuty spacerem od hotelu Bergjuwel. Autobusem można dojechać do stoków narciarskich na lodowcu Stubai. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego znajduje się 100 metrów od obiektu.
Sporty i aktywności
Największy spośród wszystkich austriackich ośrodków narciarskich położonych na lodowcu
45 min samochodem z Innsbrucka
26 kolei linowych i wyciągów
3S Eisgratbahn
35 tras od łatwych po wymagające, naturalna pokrywa śnieżna
Dzieci poniżej 10 r.ż. jeżdżą gratis
Najlepsza pora
Gwarancja śniegu od października do czerwca
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego