Hotel Aurelio Lech

Austria, Lech am Arlberg
Narty / Snowboard
Nurkowanie
SPA
Góry
Natura
O hotelu
Luksusowy hotel Aurelio Lech rozpoczął swoją działalność w grudniu 2008 roku. Jest najbardziej luksusowym hotelem narciarskim ze Spa w Austrii.

Hotel szczyci się eleganckimi i komfortowo urządzonymi wnętrzami typowymi dla hotelu światowej klasy, w których panuje kameralna atmosfera przywodząca na myśl prywatną rezydencję.

Miejscowość Lech am Arlberg jest światowej klasy ośrodkiem narciarskim, którego stoki kończą swój bieg tuż przy hotelu.

W Aurelio Spa z pewnością doskonale się Państwo zrelaksują. Dysponuje ono krytym basenem i oferuje ekskluzywne zabiegi, które wykonywane są w kameralnej atmosferze.
Kategoria
5*+
Pokoje

Hotel oferuje zakwaterowanie w luksusowych, przestronnych i elegancko urządzonych pokojach. Wszystkie pomieszczenia charakteryzują się indywidualnym wystrojem i dysponują balkonami z widokiem na pokryte śniegiem szczyty.
Posiada również ekskluzywny club&chalet na 16 osób obejmujący własne centrum odnowy biologicznej, 2 słoneczne tarasy, 2 apartamenty, 6 pokoi dwuosobowych, a także przestronny salon z kominkiem i biblioteką. Na życzenie ten luksusowy club&chalet można zarezerwować do wyłącznego użytku z dwoma posiłkami dziennie.

Do dyspozycji
Spa i centrum odnowy biologicznej, bar
Sporty i aktywności
Hotel usytuowany jest tuż przy słynnych na całym świecie stokach i wyciągach narciarskich regionu Arlberg. W okolicy tej śnieżna zima trwa przez 5 miesięcy, dzięki czemu Państwa narciarskie wakacje z pewnością będą niezwykle udane.
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego