Amanpulo

Filipiny, Pamalican Island
Plaża
Wille
Natura
Nurkowanie
Kitesurfing
Windsurfing
SPA
Prywatna wyspa
O hotelu
Amanpulo to hotel położony na prywatnej wyspie otoczonej białymi piaszczystymi plażami i dziewiczymi rafami. Ten tropikalny raj, oferujący możliwość powrotu do natury w najwyższym komforcie i prywatności, jest otoczony spokojnym, czystym morzem idealnym do uprawiania sportów wodnych, podczas gdy piaszczyste ścieżki prowadzą do opuszczonych zatoczek i pokrytych dżunglą punktów widokowych.

Położone w naturalnym odosobnieniu idyllicznego krajobrazu wyspy Pamalican, domki Casitas i wille Amanpulo są usytuowane na plaży lub ukryte w baldachimach lasu. Zieleń krajobrazu wiekowych drzew i gęstych zarośli zapewnia całkowitą prywatność, dając mnóstwo okazji do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną. Spokojowi towarzyszy jedynie delikatne pluskanie fal i śpiew ptaków w koronach drzew. Szerokie drewniane tarasy, hamaki w zacisznych altankach to tylko niektóre z tradycyjnych elementów wyspy Palawan i hotelu Amanpulo.

Zapierające dech w piersiach restauracje hotelowe oferują lokalnie złowione owoce morza oraz uprawiane na wyspie organiczne warzywa i zioła. Ich menu obejmuje dania kuchni od filipińskiej i śródziemnomorskiej po japońską.

Hotel Amanpulo należący do renomowanej sieci Aman Resorts jest polecany dla osób, które szukają spokojnego wypoczynku na łonie natury.
Kategoria
5*
Lokalizacja
archipelag Cuyo, północny Palawan
Pokoje

Domki Casitas oferują luksusowe zakwaterowanie z bezpośrednim dostępem do plaży piaszczystymi ścieżkami. Ich położenie na zboczu wzgórza zapewnia wspaniałe widoki na turkusowe morze albo odosobnienie w wśród drzew lasu.

Zaledwie kilka kroków od plaży, w zacisznej okolicy wzdłuż wybrzeża wyspy Pamalican, wille Amanpulo oferują doskonałą prywatność. Każda willa posiada prywatny basen ze strefą do wypoczynkowu i jadalnią. Wszystkie wille są obsługiwane przez prywatnego kucharza i kamerdynera. Goście do swojej dyzpozycji mają samochód, dzieki czemu mogą samodzielnie eksplorować wyspę.

Do dyspozycji
Aman Spa, siłownia, PADI Dive Center, Kite Surf Centre, wycieczki katamaranem, lekcje żeglowania
Sporty i aktywności
nurkowanie, snurkowanie, kitesurfing, windsurfing, połowy
Najlepsza pora
od grudnia do maja
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego