Czarująca Brazylia

Brazylia
Czarująca Brazylia
„Czarująca Brazylia ” to program obejmujący najciekawsze atrakcje Brazylii, w tym unikalne położone pomiędzy wzgórzami i oceanem fascynujące miasto Rio de Janeiro, jedne z największych i najpiękniejszych wodospadów świata Foz do Iguacu,  dzika amazońska dżungla, gdzie mamy szansę spotkać lokalnych Indian, kolonialne, niezwykle kolorowe miasteczko Salvador de Bahia oraz piękne piaszczyste plaże. Termin, ilość osób oraz standard zakwaterowania jest dowolny i ograniczony tylko dostępnością hoteli w poszczególnych miejscach. Program realizowany jest z przewodnikiem anglojęzycznym na całej trasie objazdu.  Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną w konkretnym terminie prosimy o kontakt.
Rodzaj programu
Program objazdowo-pobytowy
Trasa programu
Rio de Janeiro – Iguazu – Manaus (Amazonka) – Salvador de Bahia – Praia do Forte
Ilość dni
16
Program dzeń po dniu
Pokaż wszystkie
Przelot do Rio de Janeiro z przesiadką. Po przylocie powitanie na lotnisku i transfer do hotelu.
Śniadanie w hotelu. Czas wolny. Wieczorem  kolacja , podczas której odbędzie się niesamowity show Ginga z pokazami samby i pięknych strojów prosto z brazylijskiego karnawału.  Po kolacji transfer do hotelu na nocleg.
Wczesnym rankiem odbiór z hotelu. Wycieczka na Corcovado, gdzie znajduje się słynna statua Chrystusa Odkupiciela, dominująca nad tętniącym życiem miastem, uznana za jeden z siedmiu nowych cudów świata. Potężna statua o wysokości 28 metrów wznosi się na wzgórzu (709 m n.p.m.) okrytym przepięknym lasem tropikalnym. Ze szczytu rozciąga się widok na Rio de Janeiro. W programie także wjazd kolejką linową na 400-metrową, wapienną skałę Sugar Loaf czyli Głowę Cukru. Obiad. Po południu powrót do hotelu na odpoczynek i nocleg.
Po śniadaniu odbiór z  hotelu i  całodzienna wycieczka jeepami do największego lasu położonego w mieście Tijuaca z majestatycznym wodospadem Taunay . Następnie wizyta w Ogrodzie Botanicznym, uważanym przez wielu za najpiękniejszy na świecie. Po południu powrót do hotelu.
Śniadanie w hotelu, następnie transfer na lotnisko i przelot do Iguazu. To tu znajdują się jedne z największych i najpiękniejszych wodospadów świata Foz do Iguacu. Transfer do  hotelu. Po południu  zwiedzanie wodospadów od strony brazylijskiej.  Nocleg w hotelu.
Śniadanie, następnie odbiór z hotelu. Zwiedzanie wodospadów po stronie argentyńskiej. Spacer po Parku Narodowym, na terenie którego znajdują się słynne wodospady Iguazu znajdujące się na liście UNESCO. Przy odpowiedniej pogodzie z unoszących się w powietrzu kropelek powstają wyjątkowo piękne tęcze - widoki niesamowite. Następnie czeka nas ekscytujący spływ łodziami w głębokim wąwozie prowadzącym prosto pod gardziel wodospadu. Powrót szlakiem prowadzącym przez dżunglę na parking. Po południu powrót do hotelu po stronie brazylijskiej na nocleg.
Śniadanie w hotelu lub w formie prowiantu w przypadku wczesnego wykwaterowania. Transfer na lotnisko i  przelot do stolicy Amazonki Manaus z przesiadką. Transfer łączony (lądowy i wodny) do  hotelu  położonego malowniczo w lesie deszczowym nad brzegami rzeki. Po kolacji wycieczka łódkami do miejsca, gdzie można zobaczyć aligatory (aktywności w danym dniu mogą się różnić). Nocleg w lodży.
Po śniadaniu aktywności organizowane przez hotel -  trekking w dżungli w poszukiwaniu tutejszych gatunków fauny i  flory. Typowy obiad amazoński. Po południu wizyta w wiosce lokalnych Indian „Cablos” oraz w miejscu gdzie spotykają się wody czarnej rzeki Negro i brunatnej Solimoes dających początek Amazonce. Dla chętnych połowy piranii. Kolacja i nocleg. UWAGA: aktywności mogą nieco się różnić w poszczególnych dniach.
Po śniadaniu czas wolny. Następnie  transfer na lotnisko i przelot do Salvadoru de Bahia  z przesiadką. Po przylocie transfer do hotelu.
Śniadanie w hotelu, następnie zwiedzanie miasta z pokazem folklorystycznym  Bale Folclorico Bahia.
Po śniadaniu transfer na wybrzeże, do hotelu położonego bezpośrednio przy plaży.
Czas wolny na wypoczynek i plażowanie w Praia do Forte.
Po śniadaniu transfer na lotnisko w Salwadorze i wylot do Polski. Przelot z przesiadkami.
Galeria zdjęć
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego