Dreams Riviera Cancun Resort & Spa

Meksyk, Puerto Morelos, Jukatan
All inclusive
Plaża
Dla rodzin
Nurkowanie
SPA
O hotelu
5-gwiazdkowy hotel położony w Puerto Morelos, na Półwyspie Jukatan, przy pięknej piaszczystej plaży. W hotelu obowiązuje formuła all inclusive z szerokim wyborem restauracji, w tym a la carte. Hotel składa się z dwóch 5-poziomowych budynków. Większość pokoi zwrócona jest w stronę morza. Pokoje urządzane są w kolonialnym stylu. Hotel posiada łącznie 486 pokoi.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Odległość od lotniska ok. 25 min. samochodem
Pokoje

premium deluxe garden & tropical view:
pow. 42 m2. Wyposażenie pokoi: balkon, odtwarzacz DVD, TV-sat, mini-bar, ekspres do kawy. W łazience: wanna z hydromasażem. W pokojach można zakwaterować max. 3 osoby dorosłe lub dzieci.

premium deluxe with plunge pool
pow. 66 m2, zlokalizowane na parterze, z widokiem na basen lub ogród. Dodatkowo posiadają prywatny taras oraz basen. Wyposażenie jak w pozostałych pokojach.

Do dyspozycji
6 restauracji, 7 barów, SPA, siłownia, 3 baseny, opiekunki do dzieci, klub dla dzieci, sale konferencyjne, centrum biznesowe, butiki
Sporty i aktywności
joga, bilard, bocce, piłka nożna, ścianka wspinaczkowa, łowienie ryb, rowery, bingo, ping-pong, eurobangee, nurkowanie, snorkeling, pływanie z delfinami, katamarany, kajaki, żaglówki, imprezy tematyczne, wieczory filmowe, pole golfowe (w niewielkiej odległości)
Najlepsza pora
od grudnia do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego