Domes Aulus Elounda

Grecja, Kreta
All inclusive
Plaża
Tylko dla dorosłych
O HOTELU
Hotel Domes Aulus Elounda zlokalizowany jest we wschodniej części Krety i przeznaczony jest wyłącznie dla gości dorosłych (powyżej 16 lat). Położony jest bezpośrednio przy piaszczysto-żwirkowej plaży oddzielonej od hotelu drogą. Pokoje wzniesiono na malowniczym wzgórzu z niesamowitym widokiem na Zatokę Mirabella i wyspę Spinalonga. Hotel łącznie posiada 183 pokoi - większość z prywatnymi basenami, 4 restauracje, 4 bary, 3 baseny, w tym jeden podgrzewany oraz ogromne spa. Hotel oferuje formułę all inclusive.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel znajduje się nieopodal kurortu Elounda, 70 km od lotniska w Heraklionie, na wyspie Krecie.
Pokoje

183 pokoi i apartamentów podzielono na dwie sekcje: pierwsza obejmuje bungalowy i junior suite, a druga zwana The Cool Living Selection obejmuje suite i apartamenty w najlepszej lokalizacji, z pięknym widokiem na zatokę oraz z prywatnym dostępem do jednego z basenów.

Do dyspozycji
4 restauracje - międzynarodowa, śródziemnomorska , azjatycka oraz barbecue. Hotel oferuje tematyczne kolacje.
4 bary - w tym położony na dachu bar z oszałamiającymi wodokami na zatokę i okoliczne wzgórza.
3 baseny
siłownia z salą fitness
SPA o powierzchni 300 m2.
korty tenisowe
szkoła nurkowania
Sporty i aktywności
tenis ziemny, nurkowanie, rowery, narty wodne, żaglówki, kajaki, banan - wszystkie te aktywności są dodatkowo płatne.

Inne: wieczorki tematyczne, zajęcia z jogi, miksologii, degustacje win,
Najlepsza pora
Od maja do pażdziernika
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego