Aman Sveti Stefan

Czarnogóra, Wyspa Świętego Stefana
SPA
Plaża
Natura
Prywatna wyspa
O hotelu
Aman Sveti Stefan to ekskluzywny hotel położony na skalistej małej wyspie, połączonej z lądem groblą, która jest zalewana w czasie przypływów. Pełniąca niegdyś funkcję ufortyfikowanej wioski, sięgająca XV wieku wyspa Świętego Stefana stanowi dziś jedyne w swoim rodzaju połączenie brukowanych alejek, osobliwych dziedzińców, trzech plaż o różowym piasku i niezwykłych widoków na morze. Hotel zajmujący całą wyspę zatopiony jest w majestatycznym lesie.

Aman Sveti Stefan oferuje zakwaterowanie w elegancko urządzonych pokojach, chatach i apartamentach. Ich wystrój zdominowany jest przez historyczną atmosferę panującą na wyspie, jednakże posiadają one wszystkie niezbędne nowoczesne udogodnienia. W skład luksusowego resortu Stefan Sveti wchodzi także Villa Milocer oraz światowej klasy SPA położone niedaleko plaży posiadające bogatą ofertę ekskluzywnych zabiegów oraz 24-metrowy odkryty basen z podgrzewaną wodą..

W samym środku resortu usytuowane są rozmaite lokale gastronomiczne takie jak winiarnia, tawerna i bar antipasti. Na wyspie znajduje się także sygnowana przez Aman, elegancka restauracja, która serwuje kuchnię czarnogórską i międzynarodową, a wszystkie dania są tu przygotowywane w oparciu o produkty sezonowe i świeże owoce morza.

 
Kategoria
5*
Lokalizacja
ok. 6 km na południowy wschód od miasta Budva, w pobliżu portów lotniczych w Tivacie, Podgoricy i Dubrowniku
Pokoje

Hotel posiada 50 pokoi, chat oraz apartamentów: Sveti Stefan Suite, Adriatic Suite, Two Bedroom Deluxe Cottage, Three Bedroom Village Suite, Grand Cottage, Deluxe Cottage, Cottage, Village Room; Villa Milocer – 8 apartamentów: Queen Maria Suite, Milocer Sea View Suite, Milocer Garden View Suite.

Do dyspozycji
prywatne plaże, 2 baseny otoczone tarasem z leżakami, biblioteka, pokój konferencyjny, siłownia i klub fitnessu, studio do jogi i pilatesu, Aman Spa: 4 gabinety zabiegowe, 3 gabinety do hydroterapii – każdy z sauną, łaźnią parową i balią wypełnioną zimną wodą, basen z podgrzewana wodą
Sporty i aktywności
Hotel Aman Sveti Stefan oferuje spersonalizowane wycieczki fakultatywne takie jak rejsy po Adriatyku, zwiedzanie starego miasta w Budvie, pływanie po spokojnym Jeziorze Szkoderskim, czy odkrywanie uroków Zatoki Kotorskiej wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Obsługa hotelu może ponadto zaaranżować wycieczki rowerowe, degustację wina oraz wyprawy połączone z obserwacja ptaków.
Najlepsza pora
kwiecień - wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego