White Sand Luxury Villas & Spa

Tanzania, Zanzibar
Boutique
All inclusive
Kitesurfing
Plaża
Wille
O hotelu
Hotel White Sand, należący do prestiżowej grupy hoteli Relais & Chateaux, położony jest przy jednej z najładniejszych plaż Zanzibaru – na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy. Prywatne, przestronne wille z prywatnym basenem zapewniają całkowitą prywatność w otoczeniu tropikalnego ogrodu. Na dużym terenie o powierzchni 4 hektarów znajduje się tylko 11 luksusowych willi i kilkanaście pokoi, co zapewnia maksimum przestrzenia dla wszystkich gości. W hotelu znajdują się 2 restauracje, 3 bary, spa, centrum kitesurfingu i centrum sportów wodnych.Kategoria
5
Lokalizacja
Hotel oddalony jest 1 h od międzynarodowego lotniska, przy długiej i szerokiej plaży w Paje w południowo-wschodniej części wyspy.
Pokoje

Hotel posiada wyłącznie 11 prywatnych willi i 3 pokoje cinnamon. Każda willa wraz z otaczającym go ogrodem zajmuje 1500 m2 prywatnej przestrzeni.

Pokoje cinnamon: o powierzchni 42 m2 znajduje się w pawilonie, w których znajdują się wszystkie 3 pokoje cinnamon. Pokoje zlokalizowane są w ogrodzie, ok .100 m od plaży. Pokój składa się z sypialni, łazienki, tarasu oraz wanny na świeżym powietrzu.

Wille: hotel oferuje 11 willi z 1 lub 2 sypialniami. Wille składają się z 2 budynków. W pierwszym budynku znajduje się sypialnia z łazienką z prysznicem na świeżym powietrzu i oddzielną toaletą. Na dachu znajduje się taras z widokiem na plażę i ocean. W drugim budynku znajduje się salon z częścią wypoczynkową, łazienka, przestronny taras, prywatny basen i wanna na świeżym powietrzu. Wille z 1 sypialnią typu beachfront znajdują się w pierwszej linii od plaży, natomiast wille z dwoma sypialniami znajdują się w ogrodzie

Do dyspozycji
2 restauracje:
- Doors To Zanzibar z ofertą a la carte, otwarta na śniadanie, lunch i kolację
- Beach Restaurant specjalizująca się w owocach morza, barbecue i pysznym smoothie. Restauracja otwarta wyłącznie podczas pory obiadowej.
3 bary: Beach Bar, Lounge Bar przy restauracji głównej oraz Sunset Bar otwarty tylko wieczorami, z którego można podziwiać rozgwieżdżone niebo.
- SPA – zabiegi wykonywane są na świeżym powietrzu przy morskiej bryzie zarówno indywidualne jak i dla par. Wykorzystywane są naturalne, lokalne składniki jak kokos, wodorosty i tutejsze przyprawy. Spa posiada także saunę oraz łaźnię parową.
Sporty i aktywności
Sporty: Kitesurfing: do hotelu należy klub Zanzibar Kite Paradise. Paje to jedno z najlepszych miejsc do kitesurfingu nie tylko na całym Zanzibarze, ale także na świecie. Klub otwarty jest sezonowo od 15 czerwca do 15 września i od 15 grudnia do 15 marca. Pozostałe sporty: windsurfing, snorklowanie, stand-up paddles, kajaki, nurkowanie.
Wycieczki:
- Stone Town Tour, Island Hopping – wycieczka po okolicznych małych wysepkach, wycieczka do Ogrodu Przypraw, rejsy tradycyjnymi łodziami dhow, loty widokowe nad wyspą,
Inne:
Najlepsza pora
grudzień – luty; lipiec - październik
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego