W Dubai -The Palm

Emiraty Arabskie, Dubaj
SPA
Plaża
Miasto
Zakupy
O hotelu
W Dubaj - The Palm to designerski hotel przypominający amfiteatr, położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży na słynnej Palmie. Styliści wnętrz stworzyli niesamowity klimat i wystrój przypominający panoramę Dubaju, szczególnie widoczną w ogromnym 6-piętrowym lobby. Płytki orsini , którymi Gaudi ozdobił Sagradę Familię, wszechobecne szkło, metal, iluminacje świetlne, sprawiają, że czujemy się jak w futurystycznej budowli. Dla Gości',  światowej sławy mistrzowie kuchni Massimo Bottura i Akira Back przygotowali niepowtarzalne menu, a w Spa Away, pełnym przepychu i luksusu, oferuje się szeroki wachlarz zabiegów dla zdrowia i urody.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Położony na największej na świecie wyspie stworzonej przez człowieka - The Palm. Transfer z lotniska trwa ok. 30 minut. Hotel oddalony jest ok. 20 km od centrum Dubaju i Burj Khalifa i 3 km od parku wodnego Aquaventure.
Pokoje

Trudno jednoznacznie opisać ten fenomen. W niektórych pokojach ściany prypominają fale pokryte szklanymi kafelkami, w innych są to calligrafitti z tekstami piosenek. Wystrój przypomina połączenie stulu glamour z pop artem i sztuką abstrakcyjną. Hotel łącznie posiada 350 pokoi i apartamentow - wszystkie z tarasami i z częściowym lub pełnym widokiem na Zatokę Perską oraz Palmę. Hotel może się poszczycić największym suite w całym Dubaju - E-WOW.

Do dyspozycji
6 restauracji i barów, w tym jeden połóżony na dachu z niesamowitymi zachodami słońca
3 baseny
pierwsze na Bliskim Wschodzie Away SPA z 11 pokojami do zabiegów, Beauty Barem i salonem piękności
klub dla dzieci i plac zabaw i klub z grami komputerowymi
gabinet lekarski
kort tenisowy
butiki centrum fitnes i w pełni wyposażona siłownia
sale konferencyjne z największą o pow. 1215 m2
Sporty i aktywności
squash, tenis ziemny, joga, siatkówka, kajaki,
Najlepsza pora
od października do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego